Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Yeffy #216 üzenetére

    Szia,

    Először tisztázzuk, hogy a Droid vonal Verizon only. A Verizon nem valami gyors a frissítésekkel - például a Droid Mini, Ultra, Maxx, amelyek ugyanazzal a hardware-el rendelkeznek, mint az 1. genes X és 5-6 hónap most a lemaradásuk (ez a chip miatt is lehetett + az 5.0-5.1.1 stabilitás, fogyasztás stb. javításokkal). Belehet szerezni, menni is fog más hálozatokon a Verizonos Moto, de kb. 23 szolgátatói bloatware van rajta és lassabban jön a frissítés.

    a) Most úgy általánosságban elfogadható a Moto a frissítésekkel, de 1 éve jobbak voltak. Jelenleg úton van a 3. Genes Moto G és az X Play soak tesztje (2-3 hét és jöhet széles körben is) - év vége előtt szerintem kijön az X Force, X Pure/Style-ra is.

    b) a rootolással nincs gond, de előtte nyítni kell a bootloadert - na ez már más tészta, mivel a Motorola oldalán lehet kérni a nyításhoz szükséges kódot és itt te magad mondasz le a gariról. Na és itt van a kockázat - sufni gsm nem fogja nézni a rendszerbe, hogy érvényes-e a "warranty", de hivatalos szervíz már visszadobhatja. Az igazszághoz hozzátartozik, hogy ilyen esetről még nem hallottam (bár a Motok jók szoktak lenni, nem igazán hibasodnak meg - 2db Atrix 2, Lapdock, Moto G, Moto G GPE, Moto G 2.gen, Moto X, Droid Mini, Moto X Walnut, Xoom 2 ME tablet után van már némi tapasztalatom ;) )

    c) a Verizon igen, a sima Motok nem, csak 1-2 Moto saját app van rajta.

    Az ujjlenyomat olvasó + gyorsabb frissítések ellenére sem kellene nekem a Nexus. - X Force nekem is tetszik, de majd jövőre, addig maradok az X Playnél.

    Eladó Pixel 7: https://shorturl.at/EeR6D | "ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui)

Új hozzászólás Aktív témák