Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz Csapoati #7013 üzenetére

    De, jelzi a nem fogadott hívásokat. :) 4.4.2, legújabb firmware van fent nekem. Vagy a legújabb romban, vagy már az első 4.4.2-ben javították, pontosan nem tudom én sem.
    Nekem is fura volt kicsit Defy után, hogy csak fehér led van benne, de bőven elég ez is. Nem tudom led alapján megmondani, hogy sms-em jött, vagy email-em, vagy nem fogadott hívásom volt, de lényegtelen, mert mindenképp bekapcsolom a kijelzőt, és megnézem... :)

    (#6992) D4ni: Próbáld meg törölni a Google accountot, és újra hozzáadni. (Végső esetben egy másikat hozzáadni, hogy azzal jó-e.) Úgy emlékszem már volt korábban is gond Google accounttal.
    (Én amikor hozzáadtam, kivettem minden olyan jellegű pipát, hogy mentse az adataimat, wifi jelszót stb-t az accountomra.)

    (#6997) nbukta77: Mire gondolsz? Gorilla glass 3, a nagyobb karcoknak ellenáll _elvileg_. Pl. pengével, kulccsal nehéz megkarcolni. De a mikrokarcokkal már más a helyzet, pl. homok és porszem ha rákerül, szépen meg tudja karcolni. Én ajánlok rá fóliát. Membrane fóliát tettem rá, és ahogy olvasom nem vagyok ezzel egyedül. Simán megér ennyit, és jóval nagyobb biztonságban tudod így a telefont.
    Mondom ezt úgy, hogy a Defy+-omon két év alatt egyetlen karc sincs, sosem volt rajta fólia sem, és tok sem. De sosem lehet tudni, a Moto G-re inkább tettem fóliát a biztonság kedvéért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák