Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TurpiUrfi2

    tag

    válasz ghiottone #7007 üzenetére

    Szevasztok ghiottone, diegho!

    Köszönöm szépen a válaszatitokat!!!

    Félreértések elkerülése végett valóban cégként vennénk a telefont, ezért vetődött fel kérdésként az ÁFÁ-s számla! Angol nyelvű számla nem gond!

    Nagyon tetszik ez a készülék, de személy szerint bármennyire is vezet tudásilag az LG F6 előtt én több sebből vérzőnek érzem jelenleg az ő vásárlását. Az előzőekhez kapcsolódva szeretném akkor még kérdezni (

    -Utánanéztem. Tehát OTG akkor gyakorlatilag egy kábel, amely micro USB kapcsolatot kapcsol USB kapcsolathoz, tehát micro SD kártyát egy USB átalakítóval tudom rátenni, ugye? Legtöbb más okosteló 32 gigás közvetlen micro SD bővítéssel rendelkezik ugye? Azért 16 Giga sem rossz tárhely, kérdés hol jelenthet problémát az hogy nem közvetlen telefonban hordom a plussz kártyát?

    - Akksi idő 3 nappal félelmetesen jónak tűnik, de mivan akkor pl. ha akkumulátor romlik el és pl. garancián túl vagyunk? Akksi csere mennyire megoldható otthoni keretek között?

    - Diktafon funkcióról van valakinek tapasztalata? Külső mikrofont lehet esetleg rátenni?

    - Ez a "ROm főzés" amúgy legális, és ha igen tudtok ajánlani helyet?

    - ghiottone!! Te használt telódről számlát tudsz esetleg adni?

    Köszönöm előre is!

Új hozzászólás Aktív témák