Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TurpiUrfi2

    tag

    Szevasztok!

    Telefonvásárlás előtt állok és én is gazdagítanám az F6 vs. Moto G. dillemázók körét. Talán abból, hogy ebbe a fórumba írok sejthető, hogy melyik felé húz a szívem! :))

    Nekem Áfás számlás független, Telenor simmel használható készülékre lenne szükségem. (Expanysys gondolom tud adni ilyet.)

    Fórumot böngészgetve a következőket nem értem illetve szeretném kérdezni: (Kérlek nézzétek el a dilletánsságomat, ez lesz az első okosom..:)))))))

    - Nem gond-e ez a nem kivehető akksi történet? (Bár látom, hogy átlagban jól bírja az akksi, de így csere akksi hurcolására esély sincs. Esetleg akkor mobil töltőegység?)

    - Milyen használati időket tudtok mondani akksira?

    - Alap netes használatnál 4 G hiánya nem jelent gondot?

    - Ha Micro SD-t nem lehet bele tenni, akkor mit jelent, hogy OTD technológiával lehet bővíteni?

    - Ha Ausztriában fogok hamarosan élni, akkor érdemes a 2 Sim-eset választanom? (magyar - osztrák hálózat)

    - Mit jelent, hogy "főzött ROM"-ok?

    Köszönöm szépen előre is!

    P.

  • TurpiUrfi2

    tag

    válasz ghiottone #7007 üzenetére

    Szevasztok ghiottone, diegho!

    Köszönöm szépen a válaszatitokat!!!

    Félreértések elkerülése végett valóban cégként vennénk a telefont, ezért vetődött fel kérdésként az ÁFÁ-s számla! Angol nyelvű számla nem gond!

    Nagyon tetszik ez a készülék, de személy szerint bármennyire is vezet tudásilag az LG F6 előtt én több sebből vérzőnek érzem jelenleg az ő vásárlását. Az előzőekhez kapcsolódva szeretném akkor még kérdezni (

    -Utánanéztem. Tehát OTG akkor gyakorlatilag egy kábel, amely micro USB kapcsolatot kapcsol USB kapcsolathoz, tehát micro SD kártyát egy USB átalakítóval tudom rátenni, ugye? Legtöbb más okosteló 32 gigás közvetlen micro SD bővítéssel rendelkezik ugye? Azért 16 Giga sem rossz tárhely, kérdés hol jelenthet problémát az hogy nem közvetlen telefonban hordom a plussz kártyát?

    - Akksi idő 3 nappal félelmetesen jónak tűnik, de mivan akkor pl. ha akkumulátor romlik el és pl. garancián túl vagyunk? Akksi csere mennyire megoldható otthoni keretek között?

    - Diktafon funkcióról van valakinek tapasztalata? Külső mikrofont lehet esetleg rátenni?

    - Ez a "ROm főzés" amúgy legális, és ha igen tudtok ajánlani helyet?

    - ghiottone!! Te használt telódről számlát tudsz esetleg adni?

    Köszönöm előre is!

  • TurpiUrfi2

    tag

    válasz kelly416 #7080 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm a válaszokat! Nem, nem a headsetre gondoltam hanem a diktafon funkciónál a külső mikrofon csatlakoztatási lehetőségre, amit a digitális diktafonoknál (már amelyiknél) is fel lehet tenni. Nagyon javítja a felvételi minőségeket!

    Mindent összevetve kicsit fáj a szívem de az én helyzetemben asszem jobb választás lesz az F6.

    Egy kicsit off kérdés: Annyira le vagyok maradva e téren, hogy nem is tudom: a különböző rengeteg memória kártya szabványból akkor végül is az SD meg a mini SD került ki győztesen? Anno CF, XD stb. stb. kártyák is voltak...

Új hozzászólás Aktív témák