Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Én USA-ban BestBuy-ban vettem független 4 GB / 64 GB-s sima G6-ot ajándékba édesapámnak. A Snapdragon 450-el semi baj, annak aki normal használatra szánja bőven megfelel, akadásmentesen végzi a dolgát. Szerintem ezért az árért abszolút jó választás, amit sajnálok, hogy a Plus modellek sosem jelennek meg az USA-ban, akkor azt vettem volna, mert akkora felár (itthon) nincs rajta... (off-topic: amúgy vices, hogy itthon mennyire nem népszerű, kint a legtöbbet aladott unlocked phone-nek számít, nem hiába van még pár ország, pl.: USA, Brazília, ahol van neve a Motorolának...)

    Ami nekem a tesztek alapján csalódás votl az a kamera teljesítménye. Minden YouTube tesztben és itt is azt írják, hogy a kategóriához képest jó képeket lő, de számomra csalódás a teljesítmény, mintha abszolút nem fókuszálna, pedig a "live photo" vagy minek hívják módot már kilőttem rajta. (Ezért is lett volna job választás a G6 Plus, de mint írtam, sajnos azt kint nem forgalmazzák). Más nem tapasztalt hasonlót? Ezen lehet valamivel segíteni?
    Egyébként lehet, hogy csak én vagyok túl kritikus, magamnak mindig csúcskészüléket választok, ezért elég jó képekhez vagyok szokva, már az édesanyámnak másfél éve vet Huawei P9 Lite 2017-ban is csalódtam a kamera képességekben, elvártam volna, hogy legalább azt a szintet hozza, mint az én korábbi 2015-ös Mate 8-am).

Új hozzászólás Aktív témák