Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rena224

    tag

    válasz DJGABI #7731 üzenetére

    nem is mondtam h kötelező mindenkinek elhinni ;) nálam most per-pillanat 62MB szabad ramom van 2 widgettel, meg 3 futó alkalmazással/szolgáltatással- ebből egy a google-szolgáltatások, a másik 2 egyéb program :K rengeteg dolgot kilőttem autostarts-al, meg kitöröltem jópár számomra felesleges progit a recoveryt használva, plusz be van állítva a Super Charger is agresszívra, tehát a létező legtöbb ramfelszabadító művelet megvolt, így írtam le a tapasztalatokat... teszem hozzá ezek az első napjai a Cronosnak, nem használom hónapok óta, tehát lehet h hosszútávon szar és kuka az egész Rom, de eddig meg vok vele elégedve mind használhatóság, mind gyorsaság terén. pedig már teszteltem játékokkal, navigációval(ezek is érezhetően javultak gyorsaságot tekintve) és antutu benchmarkkal is, tehát megnéztem már pár dolgot, de nekem az eddigi teljesítménye alapján eddig bejövős :C amin meglepődtem(nem tudom h miért), de majd' 300ponttal(!!!) többet kapott a benchmark tesztekben a teló, pedig elvileg nem csináltam vele semmi különöset,csak Romcsere volt(teszem hozzá h korábban is volt már különböző eredmény, de nem ekkora különbséggel...) :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Ha már nyakig ülsz a szarban, adj hálát Istennek: Köszönöm Uram,hogy legalább nem hullámzik!"

Új hozzászólás Aktív témák