Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz Bluegene #33 üzenetére

    Ha már ilyen szépen kérted, menjünk végig rajta.

    "mire, arra hogy gyártó és nem modell? hűha.."

    Nem, arra utaltam, hogy hatalmas a HTC körüli tábor, ehhez képest az SGS-é kisebb. Nem tudom hogy kerülhette el a figyelmedet az XDA közössége, de legközelebb nézz utána, mielőtt hülyeségeket kiáltasz ki.

    "akkor is a ritkább modellekre vagy egyáltalán vagy kevés ROM verzió jön ki, és az se biztos hogy jó, több lehet a bug"

    Ritkább modellekre igen (pl. Legend), de a Desire pont nagyon népszerű a Nexus testvére miatt, és általában egyik nagyobb modellnek se kell panaszkodnia. Komolyan, nézz be az XDA fórumára, azért van.

    "szal Paul meg a haverja főz htc-re romot? grat, biztos jók.."

    Ezzel a két mondattal konstatáltad, hogy fogalmad sincs az Android sceneről. Cyanogen a kezdetek óta az egyik legnagyobb fejlesztő, Paul pedig a Modaco főfejese, aki szintén rengeteg telefonnal dolgozik, többek között a csoffadt SGS-eddel is. Nekik köszönhetsz mindent, közvetve vagy közvetlenül.

    "viszont több verzióból tuti több jó lesz és hamarabb"

    Mivel azt se tudod eszik vagy isszák az XDA-t (bár most már remélem utánanéztél, annyiszor mondtam), igazán megszámolhatnád, mégis miből hány verzió van. Meg fogsz lepődni :U

    "ne köss bele mindenbe okostóni"

    Inkább neked javaslom, hogy amiről fogalmad sincs, és hajlandóságod se utánajárni, arról ne "állíts" dolgokat. Mert az bizony trollkodás, lásd az előbb mellékelt ábrát, amiben mellesleg semmi primitív nincs, maximum nem érted.

    "tessék itt van, fél év alatt Magyarországnyi embernek lett Galaxy S-e"

    És? Hol a HTC eladott darabszáma?
    A hátsódból húzod ki azt is, mint a hozzászólások többi részét?

    Szandi üdvözöl egyébként.
    Meg a Samsung is, azt hallottam még pár ilyen hozzászólás, és postáznak neked egy ajándékcsomagot hálából a lojalításodért.

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák