Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbazsi

    veterán

    válasz D@niel #12 üzenetére

    A Desire nem a a csúcskategória legfelsőbbike...
    Emlékeim szerint amikor kijött, akkor az volt.

  • opr

    veterán

    válasz D@niel #12 üzenetére

    Elvileg a 3.0-val (vagy ami lesz a neve így a tabletkavar után) szorosabbra fogja a pórázt a google, remélhetőleg ez egy lépés lesz a gyártófüggetlen frissítés felé, ami szvsz nagyon jó lenne.
    Engem pont nem fog érdekelni, hogy nem lehet szénné skinelni, ha cserébe minden telefonra egyszerre kijön a frissítés, kompatibilitási gondok kanyec, a kezem meg kiveszem a biliből :DDD

    ui.: az xt720 nekem alpjaiban vette el a bizalmam a moto-tól... Nem az a gáz, hogy nem frissítették, hanem hogy előtte be volt ígérve, sokan megvették, és akkor közölték, hogy bocsmégse... Ez felháborító, én is majdnem alászaladtam, úgyhogy nálam moto kiesett :(

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • Rickazoid

    addikt

    válasz D@niel #12 üzenetére

    "értelem szerűen egy Mile1 simán kap 2.2-t"
    Arra a simánra augusztus óta várunk.

    Egyébként eszerint meg a HTC a telefonjaik 50%-át frissíti, míg a Motorola csak 15,4 %-át. És ami a legkomolyabb probléma, hogy mindig a felületet hibáztatják, miközben tovább erőltetik ahelyett, hogy azt mondanák, hogy jó az alap is, cserébe kaptok frissítést. Megjegyzem amin a 2.1 elfut, azon a 2.2 is elfut. Illetve a szolgáltatók is csak lassítják az egész folyamatot, meg hogy régiónként máskor adják ki a frissítéseket ugyan arra a telefonra (esetleg GSM vs. CDMA különbség lehet, de erre is lenne megoldás), ráadásul Milestone esetében még a bootloader-t is olyan erősen levédték, hogy a mai napig nincs rá törés, de nem ez a gond, hanem az egész hozzáállás, hogy vegyél számítógépet a zsebedbe, ezt kommunikálják, de amit nem mondanak, csak tapasztalható, hogy véleményük szerint véletlenül se úgy bánj vele, ne várd el azt a kényelmet, amit számítógépre megkapsz. A szomorú, hogy még biztonsági frissítések se érkezhetnek ebben a formában, az SMS bug is a 2.2.2-ben van javítva, miközben a legtöbb telefon 2.2-t se kap.
    Vagy áruljanak telefonokat, egy telefon, egy szoftver, vagy áruljanak számítógépeket, ez esetben frissítsék, amíg a hardver alkalmas rá.
    A mai hardverek pedig épp oly alkalmasak lennének a gyártófüggetlen frissítésre, mint számítógépek esetében, ne feledjük, ezek is ugyan olyan számítógépek, csak sokkal kisebbek és sokkal butább a szoftver rajtuk, szándékosan.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

  • BloodRay

    veterán

    válasz D@niel #12 üzenetére

    Nem tudom tudsz-e olvasni, de senki nem írta, hogy a Dext csúcskategória, ennek ellenére gáz, hogy 1.5-ön hagyják, azért egy 2.1 frissítés alap kellene, hogy legyen.
    Értelem szerűen a Milestone kap majd 2.2-t. Wow, hogy oda ne szaladjak, ezzel szemben meg odaírod, hogy a Desire meg nem biztos, hogy kap 2.3-at?? Csak épp 2.2 már van rá egy ideje. :U
    Egy percig nem azt mondtam, hogy rakjanak minden régebbi készülékre 2.3-at, csak annyi elvárható lenne, hogy ne 1.5-ön hagyják a középkategóriájukat, egy XT720-as kaliberű készüléket meg a beígért frissítés ellenére 2.1-en...
    No offense, de kicsit elfogultnak vagy értetlennek tűnsz.

    Még a fos támogatású Samsung sem hagyta 1.5-ön a Spica-t, ami megjelenésekor is egy középkategóriás készülék volt...

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Új hozzászólás Aktív témák