Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz prompt #4170 üzenetére

    Szándékosan nem kezdtem el leírogatni, hogy mi micsoda, miért törlöm, mivel helyettesítem. A leírás a módszert mutatja be alapvetően, és nem arra ad útmutatást, hogy melyik ROM-ot használja valaki, és mit törölgessen, amitől neki aztán a legjobb lesz. Egyrészt aki ebbe belemegy, az ne azért tegye, mert én azt írtam, hogy mennyi mindent le lehet törölni, hanem mert van elképzelése arról, hogy mitől akar megszabadulni, és mit akar helyettük használni. Másrészt a Titanium Backupban a nevek alapján, vagy törléskor az .apk nevei alapján a dolgok nagy részét ki lehet következtetni, hogy melyik cucc mit takar. Ha meg valaki nem biztos benne, hogy amit letöröl, az kell-e neki vagy a rendszernek, akkor ne törölje, vagy kérdezzen.

    Érted, ilyen alapon akkor meg kéne csinálnom, hogy az összes alkalmazás funkcióját leírom... Ha így tetszik, nem teljes a leírás, de nem is azzal a szándékkal készült, mert pl. sem a túlhúzás nincs benne, sem arra nem ad részletes leírást, hogy milyen beállítást használok pl. a LauncherPro-ban, mint ahogy azt sem kezdem el ecsetelni, hogy mely alternatív programokat kell letölteni a Marketről a töröltek helyett. Aki a 6-os pontig eljut, és bele is vág a figyelmeztetések mellett, abban legyen annyi, hogy önállóan is foglalkozik a dologgal. Ha meg nincs kedve hozzá, akkor rakjon fel egy clean ROM-ot. :)

Új hozzászólás Aktív témák