Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • domerator

    veterán

    válasz Lacopapi #37320 üzenetére

    Lacopapi:

    Én is tudom, hogy a pillanatragasztó egy állati jó dolog, de pont egy ilyen feladatra (üveg beleragasztása a műanyag keretbe) nem a legalkalmasabb... adagolni is nehezebb, és nem tudom mennyire ismered, de régebben legalábbis hajlamos volt fehér, levakarhatatlan kicsapódásokat csinálni, ha épp olyanok voltak a körülmények.

    Én biztosan valami olyan ragasztóval csinálnám / fogom csinálni, ha rá leszek kényszerülve, mint a sziloplaszt (nem azzal csak olyan tulajdonságúval). Ne kössön meg olyan hamar, lehessen szépen a helyére igazítani, ne folyjon, stb. Esetleg a pillanatragasztó gél, ami szóbajöhetne.
    Azon kívül szerintem éppenhogy nem baj, ha a ragasztó rugalmas a kerethez képest.

    Mindenesetre azt fenntartom, hogy ezt a videót le kellene szedetni, mert aki csinálja, az tényleg egy barbár állat... csavarhúzót feszít a műanyag káva és a törött üveg közé... kíváncsi lennék rá, hogy nézett ki a műanyag fényes káva széle a műtét után... meg még sok minden... mindent rápakol a csavarokra, stb.

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Új hozzászólás Aktív témák