Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz buvartacsko #38 üzenetére

    Persze, érdekes, hogy valahogy amikor nagy apple fanokkal tárgyalok, akkor nekik totál 100%-ban mindenféle kompromisszum nélkül csak és kizárólag az a tökéletes és 100%-ban megbízható, amit az apple csinál. Soha sem kellene egy kicsivel több, és soha sem egy kicsivel kevesebb. Ezek után nem értem minek vitatkozok.
    De az is nagyon fura nekem, hogy próbálom sorra próbálom itt ki az iphone-omon az alkalmazásokat, és van amelyikben egyáltalán nem, vagy csak részben működik a ez a vissza gestrure. Csak, hogy egy példát mondjak, google maps-ben kiválasztok egy helyet, de nem tudom sehogy visszamenni az előzőre, mert a térképes nézetben nem ismeri ezt a gesture-t(nyilván olyankor a térképen szeretnél navigálni ilyen formában).
    De még egy példa: egy natív alkalmzásról van szó. Photos: képnézegetés(ahol egyébként bal oldalt felül ott a vissza gomb, de nyilván senki nem használja soha, mert rossz helyen van), de a lényeg, hogy itt nyilván nem működik a gesture, mert ilyenkor nyilván a képek között lépketsz jobbra-balra. Szóval mit kell ilyekor csinálni? Lefele húzni a képen. Mi sem természetesebb. Bár egyáltalán nem konzisztens, és azt soha nem fogjátok megmagyarázni nekem, hogy kényelmesebb, mint megnyomni egy külön erre szánt mindig megbízhatóan működő naponta vagy százszor használ gombot...
    Ja és pont miközben próbálgattam az alkalmázosak, mielőtt megírtam a kommentem, mert nem bullshitelgetek itt csak úgy, akármennyire is próbáljátok megmagyarázni, közben elkezdett nekem görgetni egy alkalmazás a vissza gesture-re, szóval ja, az egy dolog, hogy nem vallod be, de attól még létező jelenség. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák