Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz whatwhatwhat #39 üzenetére

    A Google Mapsról nem tudok nyilatkozni, nem használom.

    De még egy példa: egy natív alkalmzásról van szó. Photos: képnézegetés(ahol egyébként bal oldalt felül ott a vissza gomb, de nyilván senki nem használja soha, mert rossz helyen van), de a lényeg, hogy itt nyilván nem működik a gesture, mert ilyenkor nyilván a képek között lépketsz jobbra-balra. Szóval mit kell ilyekor csinálni? Lefele húzni a képen. Mi sem természetesebb. Bár egyáltalán nem konzisztens, és azt soha nem fogjátok megmagyarázni nekem, hogy kényelmesebb, mint megnyomni egy külön erre szánt mindig megbízhatóan működő naponta vagy százszor használ gombot...

    Igen, ez bullshit, mert a fotók appban tökéletesen működik ez a feature mint a többi gyári appban. Full screen képnézegetés közben androidon is eltűnik az alsó három gomb és kell hozzá extra mozdulat hogy visszatérjen és rá tudj nyomni a vissza gombra, szóval nem értem miért baj, hogy ebben az esetben nem kell +1 extra mozdulat, hanem csak simán lefelé húzod a képet és visszaugrik az adott albumra.

    Arról nem tehetek hogy ez a mozdulat nálad néha görgetésbe megy át, nálam nem görgetés a vége, hanem visszalép oda ahova akarom.

    update: direkt megnéztem a kedvedért, 10-ből 10x visszalépett a gesture hatására az előző menübe és 1x sem hibázott..

    Másrészt aki szeretne alulra 3 (feleslegesen sok) gombot az használjon Androidot. Magam részéről kibaszottul gagyinak tartom ezt a megoldást. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák