Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz #40993792 #99 üzenetére

    Remélem igazad lesz a feltámadást illetően.
    Mindamellett, hogy az okostelókra jellemző az a sok negatívum amit felsoroltam, nekem nincs is szükségem okostelóra. Illetve nem értem mivel tud többet, ami miatt megérné nekem.

    Mikor próbálkoztam velük, én mindíg csak szenvedtem, szenvedtem. Alapból zavart, hogy alapvető dolgok vannak kihagyva belőlük (ébresztő, stopper, visszaszámláló), és elvárják, hogy én vadásszak még szoftvert hozzá, és jellemző volt, hogy az ember talált kb. 80 olyan appot, amit keresett, egy sem volt képes arra, amit a 10 éves első telóm tudott. (Pl kikapcsolt állapotban ébreszteni, stb)

    Igazából amit én elvárok egy telefontól, az a netképesség, korrekt minőségű fényképek készítése, és korrekt minőségű zene lejátszás.
    Mindezt egy vékony formába öntve, hogy elférjen a farmerom zsebében, és hogy legyen minőség érzete. Ergó ne olyan legyen már mint a Galaxi S, hogy 130 rugóért tejfölöspohár a hátlapja. No meg 7-kor bekapcsolja az ember, 11-kor már aksicsere.És közben 3-szor lefagy.
    Jájájájjjjjjj.

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák