Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    Még mindig hülyeségnek tartom ezeket az "órákat". Amúgy ez nem egy valódi óra, mert a valódi órára bármikor ránézek és mindenféle nyomkodás, símogatás, tekerés nélkül mutatja a pontos időt állandóan.

    Ha menet közben hívásom jön, akkor a kocsiban van kihangosító, ha tömegközlekedéssel kellene mennem, akkor meg ott van a BT fülesem. E-mailt és SMS-t meg majd megnézem, mikor nem vezetek.

    Számomra ezek a termékek egy felesleges környezetkárosító eszközök, amik 1-2 év múlva - hála a droidnak, amik az órákban futnak - majd a tulajdonosa megválik tőle. Arról nem is beszélve, hogy ha naponta tölti az ember 1x, akkor 3 év múlva a benne lévő akku teljesen elfárad. (Ugye az akkukat kb. 1000x lehet tölteni)

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • HaZse

    őstag

    válasz Memmaao #32 üzenetére

    "Aki meg egyedül ül egy autóban és BT-on beszél, az környezet károsítóbb, mint 100 okos óra egy villamoson..."

    Ezt most komolyan gondoltad? Ugyan miért lenne környezet károsítóbb egy darab BT füles, mint 100DB ilyen óra? Ugyan mennyi nyersanyag kell egy db. BT füles legyártásához és mennyi 100 db. ilyen órához?

    Képzeld (ha nincs autód), hogy a kocsiban csak kihangosítva/kéz nélkül lehet csak hívást fogadni és kezdeményezni. De persze sok tulok ezt nem érdekli.

    Szerintem ezt gondold át. Lehet, hogy rétegigény és sok ember venne ilyet, de ez is szerintem olyan lesz, mint anno az mp3-as lejátszók.

    Én elfogadom, hogy valaki él-hal az ilyenért, de azért nem kell leszólni, hogy ha más embernek más a véleménye.

    Csapoati Akkor az miért van, hogy ehhez az eszközhöz csak androiddal lehet kapcsolódni? Ugyan miért nincs támogatva a töbi rendszer? Az meg megint egy jó kérdés, hogy ehhez az eszközhöz lévő alkalmazásnak miért kell 1.5GB RAM a futásához? Szerintem ez is egy csamcsung féle ki****ás a többi felhasználóval szemben.

    Számomra még mindig ez egy felesleged termék.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • HaZse

    őstag

    válasz Memmaao #35 üzenetére

    Nekem eddig sose volt olyan helyzet, mikor kínos lett volna ha a család hallja a beszélgetésemet. Ha meg munkaidőben vagyok, akkor meg nincs ott a család. :D

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák