Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz HuMarc #11 üzenetére

    azért van benne innováció is, nem kevés. lásd még a szemmozgást követő alkalmazások, barométer, stb.
    lásd a képet a lap alján.
    a mobil piac jelenlegi fejlődését látva én nem hinném, hogy fél éven bellül bármilyen nagyon-nagyon innovatív dolog kerülne piacra. sem a samsungtól, sem mástól, és itt a moto feat google-t is beleértettem.
    ez a telefon azért jelent meg most, mert két versenytárs már kijött az új generációs, fullhd-s készülékével, és ha most nem jöttek volna ki vele, később már nagyságrendekkel kevesebbet kaszáltak volna vele. ami samsung fejlesztés eddig elkészült, az belekerült az s4-be, ami meg nem, az meg majd a kvöetkezőbe került bele. nyilván ők örültek volna a legjobban, ha még fél évet tudnak rajta kotlani, és akkor már a saját soc került volna bele mindegyikbe, így viszont kénytelenek voltak ők is a snap600at használni.

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák