Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    Pff nezem az adast es hangosan kerdezem, hogy ezen (a videon) nem lehet minőséget állítani? Erre Asszony háttérből, miért akkor ez a két gáz csóka is lecserelodik? :DD bocs remelem ez osszeszedettebb adás lesz mint a legutóbbi amit láttam.
    Hajra srácok!

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz opr #59 üzenetére

    Nem. Nem képes akadozni. Azok terjesztik akik 5percre elkertek a havertol. Szoval ne terjesszuk a f@szsagot. Jelen pillanatban is dual képernyőn nezem a yt videot kozben netezek. Mellette mogotte meg fut minden ami kell(het) es nem akad.

    On: miert kell reklamnak hasznalni ezt a "tesztet"? 270ezer?tenyleg?

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz Matada2.3 #66 üzenetére

    Nem csalódtam... Sajnos.

    Srácok ezt ennél sokkal jobban kellene. Csamcsogas, dadogas es találgatás nelkul. Legalabb egy adatlapot a telorol nyomtassatok ki es legyen az asztalon. Talan 3000-es akksi es társai...
    Köszönjük

    S3nsitivity: nova-t hasznalok. Briefing azpnnal kikapcsolva. De ez a fajta marhasag masoknal is akad. Oneplusnal is volt valami balra de az is akadt. Htc-nel is. Gondold vegig mennyi mindent frissit arra az oldalra. Ha egy telo csak ott akad az szinte tökéletes.

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz s3nsitivity #75 üzenetére

    Értem én hogy tőlük kapták de ha szar az ár akkor szar az ár.
    Szarazár.

    270? Vicc. A gyorsbolt is az. Abszolút nincsenek jó áraik.

    200bol megvan 2 év gyári garanciával. Ez elhangzott? Nem. Biztos nem tudtak. Mondjuk az is gáz... Ha az írott tesztben sem lesz benne akkor tényként lehet kezelni a szándékos lehúzást. Ha epöl termékeket lehetne venni ilyen modon vagy samsungot az hír lenne? Az lenne.

    Kapjátok ossze magatokat, mert van ám konkurenciátok.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    Csal pár tipp:

    - a zöld hátteret dobjatok ki a picshába...
    -vegyetek fel valakit, aki tud beszelni vagy Bog, Kind uljenek a kamera elé. De ne egyszerre. Nem szerepelni kell hanem bemutatni.
    -vegyetek egy qrva kamerat. Vagy kerjetek 2 bemutató keszuleket es a másik legyen a felvevő. De inkabb vegyetek egy kamerat.
    -nem biztos hogy ez a kocka stilus elviszi még a hátán a sztorit. Mire gondolok? Ugyan legyetek már lazák vazze. De minimum kevésbé kockák. Azért mert a kijelzőt "megjelenítőnek" hívod még nem lesz szakmai a video... Csak gáz.... ;)
    -igenis 1 óra alatt is fel lehet készülni a teló adataiból max hozzá kell tenni, hogy használati tapasztalat még zéró. Adatlap kinyomtat, asztalra letesz. Nem gugliz nem barchobazik...
    -tanuljatok meg fényképezni mobillal. ;]
    -nézzetek több konkurenciat.

    Biztos vannak a többieknek is ötleteik. Remelem meg is osztják ezt veletek és ami ésszerű és előrébb viszi a dolgokat azt megfogadjatok.

    Utsó pont: természetesen nem muszáj a fent felsoroltakbol megfogadni semmit. Mehet minden tovabb ugyanigy csak akkor egyre kevesebben leszünk. :( es kb mindenki néz mas oldalakat is szoval az info mindenképp eljut hozzánk de mi szeretnénk titeket (is) nezni és élvezni ezeket a bemutatokat. Vegyetek fel egy standupost... :)

    Peace van!

    Ui: szerintem jöhetnek az ötletek, ki mit és hogyan szeretne MA TV-t nézni?

    Uiui: premium tagság gyerekek hajra hajra ezeket az otleteket nem lehet hozzajarulas nélkül megvalositani! Sztem ennyit boven megér hogy legyen egy igazan cool csatornank magyarul.
    Kitartás srácok es hajra hajra!

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz w333 #157 üzenetére

    Azt nem mondtam hogy én jobb lennék. :) Bár tobb mint 10 evig voltam Vodafone-nál üzletkötő, meg amúgy is kb 15 év kereskedelem van a hátam mögött. Duma kötelező. Telo b*zi is vagyok de ez még mindig nem garantálja, hogy jobb lennék.
    Jo helyen vannak ők ott csak talaljak meg kinek mi a dolga. ;) bone es szentkuti kollega nem biztos hogy a képernyőre született... ;) oke helyesbítek bone tuti nem. :D

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz w333 #165 üzenetére

    Valamiért ők is odakerultek szóval tuti van alapja csak az nem jön át. :)

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz Derrewyn #259 üzenetére

    De riogatni azzal a legkönnyebb! :DD

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz AS #293 üzenetére

    Tovabbra sem 270. De nem is 205. Hivatalosan (ne kelljen lebetűzni) a htc-tol rendelve 240ezer az induló ár.

    Szerintem legyen elég az ár buzulasbol es a srácok ekézéséből is.
    Leirtuk, majd leirtuk még többen h milyen volt. Ha olvasták jó, ha nem az ő bajuk. Ha folytatódik ez a színvonal, akkor valszeg meggondoljuk hogy meghosszabbitsuk-e a premium tagságot amikor eljon az ideje.
    Mondjuk nem láttam hogy barki egy betuvel is reagalt volna a sok kritikara... De biztos a tesztet irjak ezerrel korrektül. ;)

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz no more #377 üzenetére

    Nalam is itt van 2 honapja. Csináljak egy videot s7edgreol? Nincs kopás ütés törés. En romolgatok (na jo csak a gyariakat cserelgetem) igy nalam nem nagyon laggol hisz 2-3 hetente ujrarakom az egesz rendszert. Random ujraindulas az elso sw-vel egyszer volt nálam. Es az hogy vki hulye a fizikahoz forro telefont (mutass nekem egyet ami QHD-s felbontason vr szemuvegben nem melegszik) hidegviz ala tesz majd csodálkozik vagy azt mondja h soha nem ejtette el ami nyilvanvaloan kamu hisz ütés nyomok vannak a telon szoval eleg buta.
    Ilyen faxsagokat beszelni h nem lehet hozta szilikin tokot kapni... Ez is mutatja mennyire tájékozott. Vannak hibai a telonak, reszben javitottak már őket. Jelenleg az android rendszer zabál sokat de ez nem samsung specifikus hiba. Jelen van lg-n es nexusokon is.
    Szoval VÉLEMÉNYEM SZERINT rendesen f@xra huzza az s7edge az egesz jelenlegi flagship tarsasagot. Nsgyon vennek egy htc 10-et mert imadom a htc-ket (gyűjtöm is őket) de az s7edge helyett tuti nem, mellé meg nincs penzem meg felesleges is lenne.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz no more #381 üzenetére

    Majd lesz... :D viszont mindig fos a kamera semmi ip vedettseg es eddig a 10esig az M szeria nekem nagyon gagyi volt külsőleg. Mondjuk ez mar nem is M szeria. Valszeg nem véletlenül. M7 ubergaz kamera a 8 meg a 9 meg majdnem ugyanaz a ket telo. Serulekeny, kopó "minőségi" femhaz nem ott kezdodik ne haragudj, mint amibe az M-eket pakoltak.remelem a 10 jobban fog muzsikalni ezen a téren is.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz no more #385 üzenetére

    Hát azért a low end 'kicsit' erős s6 óta... De te érzed. Hiaba a csucs minisegi burkolat ha amugy meg elmarad mindenben. Es ismetlem engem nem kell meggyozni hogy a htc legalabb annyit tett ezért az iparert mint a samsung de az m szeria mellekvagany. Ez latszik is a szamokon. Lehet veluk vitatkozni csak hát minek. Mindegyiknel elqrtak valamit majd bearaztak kicsit a konkurencia fole. Ahelyett hogy egyszer kétszer lenyeltek volna a békát es lementek volna lg-arak alá pl. Hidd el nem itt tartananak. Szoval a femhaz (nem mindenkinek az az etalon) nem minden. Latni is kellene a palyan.

    De csak hogy a nyalad csorogjon:

    Mind mukodik. Van 1.5-on üzemelő G1 is kozte. A legelső android developer phone. Meg a kedvencem a hero. Meg legend. Meg desire. Meg hd2 egy windowsos es egy portolt droidos. De beszerzes alatt egy desire z mert sztem meg mindig helye lenne a qwerty gombsornak es nem ugy ahogy azt a BB megalmodta. Az egy vicc.
    Szoval htc hajra hajra! Felejtse el mindenki az m szeriat. ;)

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz Klaus Duran #389 üzenetére

    Mert az egyik egy G1 vagy inkabb Dream developer phone android 1.5-ön ami a legelső publikus verzio volt. A masik meg htc g1 rendesen forgalmazott peldany 1.6 sw-vel ez volt a max ami rootolas nélkül frissult.
    Milestone is qwerty viszont motorola. Desire Z meg htc es probalom htc-kbol kirakni az androis foverzio sort. Na meg nexusokbol.
    Még 2db hianyzik es teljes a sor. Okes a friss verziokat az eppen hasznalatos telokkal fedtem le, na de hat nem lehet minden tökéletes. :)

    Android@home
    G1 Dev Phone 1.5 Cupcake
    G1 1.6 Donut
    Hero 2.1 Eclair
    Legend 2.2 Froyo
    Desire 2.2.2 Froyo
    Wildfire S 2.3.5 Ginger
    NexusOne 2.3.6 Ginger
    Sensation 4.0.3 ICS
    HD 2 4.0.4 ICS
    Jelly Bean
    Nexus 7 4.4.4 Kit Kat
    Lollipop
    MotoX2 6.0 Marshmallow
    SGS 7 E 6.0.1 Marshmallow

    Hianyzik egy JB meg egy Lolli.

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz S e t h #401 üzenetére

    Htc szerintem atugrotta ezt a lepest es most a következő nagy hullamra helyezi a fő hangsúlyt. Megpedig a VR-re. Szoval nem kell oket felteni, csodbe tuti nem mennek, kicsit atszetveztek a fejlesztői zsetonokat. :) jol tették. Arcbol/presztizsbol nem adnak lejjebb hisz az az egesz brandet vinni magavalbes az a kesobbiekben visszauthet. Hozzak a kotelezot, mert a 10 sem tobb csak par fanboy szemében. Tartjak az árakat es varjak a következő hullamot. Mit várják, alá dolgoznak es nem keves lepeselonyre tehetnek szert. Remélem így lesz es ujra lesz respektje a nevnek.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz Varoz #405 üzenetére

    Ennek mindannyian nagyon örülünk, akkor javasolnám a továbbiakban itt hozzaszolni. Koszi hogy beneztel es emelted topik színvonalát.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz spawn21 #419 üzenetére

    Lecsúszott az a dobogóról kérem... Lehet h épphogy de lecsúszott. Szoval van nala nem egy es nem kettő jobb kamerás mobil. Ezen kár vitatkozni. G5 tuti jobb, s7 tesok tuti jobbak, i6s is jobb de a g4/v10 paros is igen erős még mindig holott tavalyi modellek. Hulyevej az n6p-vel es az uj p9 leicaval is itt van szóval erős a mezőny es a htc max az első 5-be fer be. Lehet higy csiszolnak még rajta sőt biztosan de jelen pillanatban ez a helyzet. Ha valaki ezt ugy ertelemezi higy szar hat az meg fusson dokihoz. Nyilvan a vilagon mondjuk a 6. szuper sportkocsi is szar... Mert csak a 6. Viszont van nala erosebb szebb jobb. Nincs ebbol baj. Igen jol sikerült telo lett a 10 de ezt mar leirtam en is. Viszont nem latom azt az akarast hogy lenyomjak a konkurenciat tudasban vagy arakban.
    Semmi extra. Hozta a kötelezőt. Aktuális hw aktualais sw. Pl g5 mert más lenni, az s7 tesok meg hát erőből oldottak meg. Beleb@sztak mindent es annyira szarul nem sikerült igy rendesen fölözik a piacot. Ezt nehez leverni egy olyan cuccal ami hozza az elvartat de semmi tobbet. Ertem en hogy sense... De na. Kellett volna egy brutalis ár hogy lassuk AKARJA a htc hogy jobb legyen. De ők már a vr-re mennek. Ezt is leirtam már.
    Szoval kár kardoskodni hogy a htc most a best. Sajna nem lett az de az első 5be belefer ami az M szeriat tekintve is igencsak elorelepes es htc-nek akár életmentő is lehet. Ennek tessek örülni.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz CptAdamica #428 üzenetére

    Akinél htc 10 van annal meg nincs s7 vagy g5 vagy i6s vagy np6 vagy az osszes egyszerre akkor meg what?!? Tehat mit szerettél volna mondani?

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz bakosszabolc #444 üzenetére

    Azt majd a user eldonti mit mivel akar. Ha megteheti mas készülékkel akkor miért ne. Akkor lenne igazad ha ez irrealis elvaras lenne de nem az. Mas gyártók is meg tudták oldani. Ezen van a hangsuly. Ha azt varnam el tole hogy fozzon kávét mosogasson el vagy tankolja meg a kocsimat akkor okes ez irrealis. De hogy maradjunk kb iranyban, ha azt varnam el tole hogy 1 hetig birja az akksija vagy kiegészítő nelkul csináljon 360as videokat az is irrealis lenne. De az hogy tobb hónapos kesessel ugyanazért az árért ugyan verje már le a konkurenseket sztem nem az. Ezen megy itt a hüppögés, hogy htc nagyon jol tudta h a konkurensek UTÁN fog megjelenni a 10 tehat azoknal kicsivel többet, nagyobbat kellene villantania, mert nem nagyon tudom elkepzelni hogy bárki idei flagshipet erre levaltson. Es mivel az s7 mar marciusban g5 kicsivel utana (de az is elkesve) megjelent aki akart mar vett telot idenre. Szóval sajat maganak szűkíti az amugy is (számára) szűk piacot.
    Ismetlem a teloval semmi baj nincs, nem lenne ha megjelent volna pl marciusban vagy legkésőbb a g5-tel egyidoben. Ezert irtam mar korabban is hogy kb ugy tunik hogy ők nem is akarnak fentebb lépni a listán.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • MartOOn

    addikt

    válasz CptAdamica #448 üzenetére

    3 honap ami negyed év de oké...

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák