Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz bakosszabolc #444 üzenetére

    Azt majd a user eldonti mit mivel akar. Ha megteheti mas készülékkel akkor miért ne. Akkor lenne igazad ha ez irrealis elvaras lenne de nem az. Mas gyártók is meg tudták oldani. Ezen van a hangsuly. Ha azt varnam el tole hogy fozzon kávét mosogasson el vagy tankolja meg a kocsimat akkor okes ez irrealis. De hogy maradjunk kb iranyban, ha azt varnam el tole hogy 1 hetig birja az akksija vagy kiegészítő nelkul csináljon 360as videokat az is irrealis lenne. De az hogy tobb hónapos kesessel ugyanazért az árért ugyan verje már le a konkurenseket sztem nem az. Ezen megy itt a hüppögés, hogy htc nagyon jol tudta h a konkurensek UTÁN fog megjelenni a 10 tehat azoknal kicsivel többet, nagyobbat kellene villantania, mert nem nagyon tudom elkepzelni hogy bárki idei flagshipet erre levaltson. Es mivel az s7 mar marciusban g5 kicsivel utana (de az is elkesve) megjelent aki akart mar vett telot idenre. Szóval sajat maganak szűkíti az amugy is (számára) szűk piacot.
    Ismetlem a teloval semmi baj nincs, nem lenne ha megjelent volna pl marciusban vagy legkésőbb a g5-tel egyidoben. Ezert irtam mar korabban is hogy kb ugy tunik hogy ők nem is akarnak fentebb lépni a listán.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák