Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz umfrider #64 üzenetére

    Nemtudom, alapvetően én azt éreztem, hogy tetszik nekik a telefon, csakhát az ár, háthogy nagyon jó a kamera, de az ár, háthogy igazából mindenben nagyon korrekt, dehát az ár... Komolyan mondom, nevetséges mostmár.
    Ha nem az lenne ráírva, hogy htc, hanem bármi más, akkor nem lenne a fejekben ez a hihetetlen idióta sulykolt "htc == túlárazott, akkor is ha olcsóbb||ugyanannyi||ár/érték arányban jobb" kretén képzelgés.

    Pláne, hogy a htc garanciagyakorlata azt mutatja, hogy nem számít, mit mond a bolt, milyen papírt ad, ha a régió meg az imei stimmel, két év gyártói garanciád van. Nem pl. ezt, meg az ehhez hasonló dolgokat kéne kiemelni egy szakmai portálon?

    Úgy értem, hogy értem én, hogy ha felolvassuk a specifikációt, közben mindegyik tétel után odahümmögjük, hogy deháthogy drága, aztán lövünk két fotót meg meghallgatjuk a hangszórót és lemérjük az akkuidőt, akkor kész a teszt, csak szerintem ennek itt nem erről kéne szólnia.
    Pityuka szentparasztbasznádi wordpress blogján persze, sőt, még túl is teljesíti az elvárásokat. De hogy pont itt, az ország legnagyobb szakmai portálján féljenek kimondani, hogy konkrétan gyártói garival a fenti gyakorlat miatt jóval olcsóbban megvehető, mint a konkurens csúcsmodell, aztán meg le legyen húzva egy olyan ár miatt, amit igazából még a bolt se gondolt komolyan, csak az idiot earlybird-öket akarja vele lehúzni, az nonszensz.

    Sorry, ha belegázoltam valakinek a lelkivilágába, de ez most egy rohadt nagy csalódás volt. Amennyire vártam ezt az MA!TV-t, annyira borzalmasan gagyin sikerült. Konkrétan valahol a vicces, a szánalmas és az értékelhetetlen közös metszetébe sikerült ezzel beülni, ami őszintén szólva nem kicsit meglepő, eddig nem ez volt a szint nálatok.
    Remélem ez nem trend lesz, csak egy egyszeri baki, olyan meg mindenkivel van.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • Gilberto

    aktív tag

    válasz umfrider #116 üzenetére

    Mert egyszerüen nem kerül annyiba. 220-230 környékén megáll.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Gilberto2k10 (PS4)

  • Gilberto

    aktív tag

    válasz umfrider #120 üzenetére

    Így most már értem, hogy mire gondoltál.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Gilberto2k10 (PS4)

Új hozzászólás Aktív témák