Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Én a Samsung Galaxy Note és Fold házasságára leszek kíváncsi ebben az évben.

    "Egy telefonom se volt eddig hajlandó rá, főleg az S9+ nem."

    Igen, az S9+ olvasója egy minimális nedves ujj után sem old fel.. :(

  • .Szaki.

    addikt

    válasz k-adi #28 üzenetére

    "Ami történni fog:
    idei, új "pro" telók ára: 600ezer"

    Pedig ideje volna ezt megfékezni, mert ennyit valójában nem érnek ezek a telefonok. Persze de, mert minden annyit ér, amennyiért megveszik, de én úgy gondolom, hogy ezt a csúcsot 1-2 éven belül most már elérjük.

    "- az S21-nek ütnie kell az S20 után"

    Egyetértek, én úgy gondolom, hogy akinek S9+ van a zsebében, annak egyszerűen a mai napig nem éri meg váltani újabb S-szériás modellre.

    Az S-nek már csak azért is kell ütnie, mert ha a Note megszűnik, illetve összeolvad a Folddal, akkor a hagyományos kialakítású okostelefonok közül az S lesz az abszolút csúcs. Ebben mindennek benne kell majd lennie. A Note&Fold viszont szerintem hatalmasat fog szólni.

    "- [...]mégha sose volt ájfonom (de amilyen a droidos felhozatal ÉS még drága is, lehet áttérek?)"

    Igen, ma már az az érv az iPhone-ok ellen nem legitim, hogy drága. Az Androidos konkurencia már abszolút elérte ezt az árat, sőt már bőven vannak drágább készülékek is, így az iPhone-ok már egyáltalán nem tűnnek rossz ajánlatnak.

    Egyszer egyébként érdemes kipróbálnod. Érdemes kipróbálnia mindenkinek, mert így lehet hiteles véleményt alkotni valamiről, hogy használta. Két lehetőség lesz. Azt mondod, hogy ez baromi jó és többet nem akarsz mást, vagy pedig használhatatlan vacaknak fogod tartani. Van aki szereti, van aki nem.

    Most viszont 2020-as paletta az SE2020-tól a 12 Pro Max-ig kiváló, mindenkinek van megfelelő iOS-es alternatíva és úgy gondolom, hogy a belépő ár is teljesen korrekt.

Új hozzászólás Aktív témák