Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz föccer #5379 üzenetére

    van egy táblázat erre valahol. az angol neve turtle egyébként (nekem nagyon szokatlan nem angol neveket használni a minecraft cuccokhoz) szerintem az teknős de végülis lehet tőlem akármi ;)

    a szén 96 blokknyi mozgást tesz lehetővé/db. de elmegy ez elég sok mindennel, peat-tel (forestry cucc) szeméttel, fa blokkal, (cukornáddal talán nem mert azt próbáltam ;] ) de akkor jön elemébe ha láva coalfuel vagy biofuel can kerül bele, coalfuellel közel 2000 blokkot megy, lávával 1000 körül (amennyire láttam lávából mehet vödörrel vagy can-nel)

    alapanyag igény: 1 redstone 1 üveglap (nem a blokk) és körbe sima kő nem cobble. ebből kapsz egy számítógépet, aztán ezt meg egy ládát körbeveszel 7 vassal, akkor megvan a teknős, a végén a teknős mellé teszel egy gyémánt csákányt, és kész is.

    nem drága, van benne ha jól emlékszek egy gyári program is, ha van tekkitben vétek nem használni. excavate x ahol az x azt jelöli hogy hányszor hányas a terület amiről beszélünk. excavate 5 az 5x5 ig leás. ha úgy indítod el hogy mögötte van egy láda, akkor abba pakol bele, és a programban van az újratankolás parancs is, tehát ha fogytán a nafta vagy tele az invertoryja akkor feljön és ürít meg becuccol szénből vagy amit talál.

    egy baja van, ha az adott chunk nincs betöltve valamiért akkor elveszti a pozíciót (egyébként ha tankol vagy lerakodik akkor onnan folytatja ahol abbahagyta) akkor újra kell indítani és végigmegy megint a már kibányászott területeken. szerveren nem tudom a mostani verziókban hogy kezeli ha pl lemész a pokolba vagy az endre, marad e betöltve minden vagy sem... én meg szoktam várni amíg lejár a ciklus aztán utazok ha nagyon kell ;)

    superhun: verziófüggő. ezek szerint a tekkites verzióban még nem kell neki táp? az aktuális cc-ben már alapból aktív az üzemanyag igény, egy sort kellene átírni hogy ne legyen az. így azért meg a gyári programmal kicsit op szerintem, gyak semmibe nem kerül, és még csak programozni sem kell, gyorsabb mint a bc quarry szerintem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák