Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Gomez #5894 üzenetére

    ahogy írták szépen egyben marad, valamennyit segít a lagon is, nálam elég sokat jelentett... a jobboldalt üresen lehet hagyni és annyi ez esetben

    jah hogy ez még mindig a 20 ládás farm.... háát most mondhatnám hogy a csemete bemenő oldalán mondjuk egy item detektor pörget egy számlálót felfele, a bontást meg filler oldja meg tehát az miután lefut mondjuk elkezdi visszafele kattogtatni az összeset... de én még mindig 8 as blokkokra szavaznék sorting machine-al. ilyen léptéknél van megoldás logikai kapukkal vagy regulatorral, item detektoros transposeres lezárásokkal, de igazából áganként kéne feltenni őket ami sok idő és nyersanyag.

    jobb ötletem továbbra sincs, vagy distri pipe, vagy sorting machine, vagy 20 regulator, bár utóbbi időben nem kell se chest (ugye van benne...) se filter. vagyis ötletem lenne perverz logikai áramkörös megoldásokra, de inkább ne feszegessük :)

    használni tudnád, csak minden láda vagy deployer mögé kéne egy darab, ami szépen feltölti magát, és ha elfogy a deployerben a csemete akkor utántölti a saját invertoryjából

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák