Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    Van itt valaki aki olyan hülye vagy bátor, hogy elkezdte a FuturePack modot?
    Kerestem valamit ami technokrata mod, rengeteg recepttel, érdekes világban és FRISS MC verziót támogat. Ezt találtam. Űrhajók, számítógépek, meg három komplett felderíthető világ. A játék alapja LENNE, hogy az elején dungeonban szépen találsz egy E-Scannert. Ez az eszköz, no meg archik teljesítése KELL a technológiák feloldásához és így az új receptekhez is. A probléma az, hogy felástam egy mocskos nagy területet, de egyetlen dungeon volt, amiben minden finomság volt, amire alap minecraft játékos vágyhat, csak a rohadt E-Scanner nem. Pedig így vagy tucat kristálybarlang, lávató, canyon felfedezése és kiásása után nyersanyag lenne már ...
    A vicc az, hogy mivel felfedezés alapú a játék, ezért a saját oldalán sincs semmi leírás. Találtam egy csatornát, ahol ilyen 4 órás streamek vannak, de szöveg nélkül és a manus a német verziót nyomatja. A rengeteg beleölt idő és már kiépített bázis okán nincs kedvem másik világot generálni, hátha alapon ... Nincs valakinek ötlete? Gondolom csak a kezdőpont környékére generálja azt a bizonyos dungeont, nem??? :F

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák