Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz stemplar07 #327 üzenetére

    Természetesen elolvastam a V10 összefoglalóját, sőt a topicba is beástam magam valamennyire. Gondolkoztam annak a megvételén is, de nem akartam "öreg" vasat venni, ha már veszek, néhány évig legyen korszerű. Most a Sony fejesét tesztelgetem, zsinór nélkül, az aptX áldásait élvezve. Ha kicsit van kedved utána olvasni, látni fogod, hogy a Sony 1000x a létező legjobb fejes, a bluetooth és aktív zajcsökkentős cuccok között. Vezetékesként is megállja a helyét, nem volt véletlen, hogy ezüstözött a hozza adott kábel. Valószínűleg így fogom használni, mert így headsetként is tudom használni, remek vele telefonálni. És csak így működik rajta az összes hasznos, kényelmet adó fícsör, a kagylót megérintve halkít, hangosít, koppintással zene leáll, vízszintes simításra meg előre-hátra teker, számot vált. Sosem volt vezeték nélküli fejesem, hallgattam párat, de egy sem tudott meggyőzni. Ez viszont igen.
    A hifi dac valószínüleg akkor lesz kihasználva, ha hosszabb időre távol leszek az otthontól, és nem lesz hangfal, meg erősítő. Akkor jön a Denon. De utcára, munkába marad a Sony, vezeték nélkül, hacsak nem lesz túl nagy a minőség különbség a vezetékes hang javára. Nagyfelbontású zenéket hallgatok éppen, Chie Ayado dac fájlokat. Persze, tudom, hogy ez bluetooth on kizárt, hogy maradéktalanul átmenjen, de kíváncsi vagyok a különbségre.
    A Sonyval, Denonnal sajnos nem tudom aktiválni a high gaint, de a Sennheiserrel igen. Valóban nagy a különbség, és ezt nem a hangerõre értem. Vagyis ne fogom szerezni a kis kiegészítőket, amivel trükközni lehet. Power Ampom, és USB Audio playerem már van évek óta, és nem nagyon szeretnék egy harmadik lejátszót is venni. Az utóbbi szintén kezeli a nagyfelbontású zenéket, azt is próbálgatni fogom.
    Igaz, nem hallottam még az említett Astell& Kern-t, de azért ebben a kérdésben azért szkeptikus vagyok. Azt aláírom, hogy egy túlárazott cucc, de azért talán nem ennyire. Ha meglesznek a kiegészítőm, majd hasonlítgatom ősze az V20-at az iBasso-val. Pártatlan leszek, ígérem.

Új hozzászólás Aktív témák