Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stemplar07

    őstag

    válasz norvik #326 üzenetére

    :D Na végre .. már 3-an is vagyunk ? huha :-)

    Egy év V10 (és előtte Fiio x3/x5) után vagyok . Szerintem a V10 topic összefoglalóját érdemes átolvasnod, (a HiFi részt )minden működik a V20 esetén ahogy ott is (Aux/High gain mód ) nem kell root hozzá + Viper4droid .
    A High Gain módra azért is hívnám fel a figyelmedet, mert mind a 4 DAC akkor működik csak,, ha High Gainben van a telefon ( ez egy kicsit más mint V10 esetén ) az pedig 4 x zajszűrést jelent (130dB SNR) , normál fejhallgatóval ( 50 ohm alatt ) csak egy DAC megy energia takarékossági okokból .
    Figyelmedbe ajánlanám az alábbi írásokat :-)
    [link]
    Egy kis összehasonlítás egy Astell & Kern AK240 SS HiFi music playerrel vs V20

    [link]
    ,,..What is the LG V20’s “Quad DAC” and how does it affect audio quality? ...,,

    A Sony MDR 1000x úgy látom 46 ohm, pont nem vált át High Gainbe (?) gondolom ha QUAD DACot használni szeretnéd akkor nem BT-ről fogod használni :-) a Denonod is 32 ohm , A Sennheisert nem tudom ..
    Poweramp , a legjobb módszer , miután megveszed.. a beállításokban a Beta tesztert kell beállítani , ezek után frissül a hivatalos V3 ra ami nem u.a mint a fórum 703-as, mert fejlesztgetik ..
    A Neutron Player ami még jó , illetve jobban támogatott az out része a 24 bit DSD stb .. de kérdezz ha gondolod, én már nyúzom egy hónapja :-) ( én két Audiotechnica fülessel használom, ATH-AD900x air , illetve MSR7-el ) mindkettő 50 ohm alatti, és ég és föld a hangzás és a zajszűrés High Gaiben . Tidallal is gyönyörűen szól , kíváncsi vagyok a DX90 után (de csakis High Gainben) mit fogsz tapasztalni , én egy Fiiox7-et hallgattam( de alap erősítő modullal ) , annál a V20 jobbnak tűnt .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák