Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stemplar07

    őstag

    válasz norvik #372 üzenetére

    Na , örülök ,hogy tetszik a hangja ( de ahogy már mondtam is High Gain-ban ha megismétled , még jobban fog tetszeni )
    Remélem én is ,hogy jól rakták össze ezeket , mert a G4 bootlop , alaplap története nem volt valami biztató ...
    a V10 nél és a G5 -nél már nagyon ritkán fordult elő .. illetve szoros korreláció van a leejtett telefon és a későbbi alaplap meghibásodás között ... ( ezt tudom ,mert egy ismerősömnek 2x cseréltek alaplapot a G4- nél , de azt is tudom, hogy nem bánt finoman vele...hiába van tokban a rázkódás nem tesz neki jót , állítom a fele G4 amin bootlop fordult elő leejtett készülék volt ..)
    Az amoled bizony jobb a szemnek és a fogyasztásnak is.. hát ez van .. viszont hiába amoled az S7 ha a hangja , erősítője vacak , hiába tettem hozzá a Fiio e12a-t , mégis a V10-et használtam zenére amikor még megvolt . És a V20 hangja még emelt egy szintet ezen , órákig lehet hallgatni , nem fárasztó , nagyon szépen szól , a Fiio X3II -m sehol sem volt már a V10-hez sem ..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák