Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    A valós tesztig még mindig nem jutottam el, de azért hallgatgatom itthon is a telefont a Denon fülessel. És annyit már most nyugodtan kijelenthetek, hogy ez a telefon messze a legjobb hangú telefon, amit valaha hallottam. Igaz, a V10-hez nem volt szerencsém. Ezelőtt egy Meizu Pro 5-öt használtam. A sok pozitív vélemény ellenére nekem nem volt túl jó véleményem róla. Eléggé jellegzetes hangja van, és nem igazán tud meghajtani egy jobb fülest. Egy átlag telefonnál ugyan jobb a hangja, de ez közel sem elég ahhoz, hogy audiofilnek nevezzék, pedig így hirdette magát. Nekem csalódás volt. Ezt hallgatva nincs hiányérzetem az iBasso iránt. Azt nem mondom, hogy jobban szól nála, még nem hasonlítottam össze őket. De az biztos, hogy nem akarom letenni a V20-at, hogy az iBassot akarjam hallgatni. Nem egy olcsó készülék, de kicsit sem bánom, hogy megvettem. Biztos vagyok benne, hogy ha nem döglik be, sokáig lesz a társam, hosszú ideig nem fogom lecserélni..A Pro 5 egy fél évig volt használatban nálam, és már az első napokban azt mondtam, hogy csak pénz kidobás volt a csere. A meggyőző hangja mellett egy szép és izmos hardverrel elásott készülék. Kevés hibája van. Nekem csak a root és az amoled hiánya fájó. Na és végezetül: Naxos, Jazz at the pawnshop. SACD. Telt, kérek, szép puha mélyek, a szaxis a fülembe "húzza", a szomszéd asztaloknál ülők dumcsizását, hallom, az üveg, a pohár csörgésével együtt. Gyors, nem sziszegős magasak. Nem fedett, de túlzásba sem esik. Jó hallgatni.

Új hozzászólás Aktív témák