Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    Nem tudom, nekem speciel tetszik ez az UI, legalábbis a főképernyő "csempézése". szerintem elég jól megoldották, de a testreszabhatóságot (illetve akár a lecserélését) hiányolom egy ilyen árú készülékből... Egy androidra viszont el tudom képzelni a koppintások megjelenését, mégha funkcionalitásban nem is ilyen lesz... Amit sajnálok benne, az a 3rd party multitask hiánya, ezt hátha később orvosolják. A másik pedig a kategória: ilyen követelmények mellett (amik részben persze biztos jogosak, hogy az emberek megfelelő felhasználói élményt kapjanak) ugye jó ideig csak felsőkategóriában találkozhatunk vele... Ez pedig egyrészt drága dolog (eszembe nem jutna 50-60k-nál többet kiadni egy telefonra), másrészt szűkebbre veheti a terjedés sebességét is... Noha az androidnál nem volt eddig megkötve a minimális gépigény, de szerintem alsóbb kategóriában is találkozhattak az emberek jó példányokkal, pl a GT540-el (ami azért árban a fele a csúcskategóriának), ami szvsz reálisan bemutatja az előnyeit a platformnak, és mint ilyen lehet, hogy "odatapasztja" az embert a platformhoz... persze el is ijeszthet, ha az első találkozás rossz, de majd az idő megmondja... jelenleg szerintem azért terjed :) én pedig ha lehetőségem adja, sosem térnék már vissza normál telefonra :) reméljük semmi baja nem lesz a mostaninak, vagy csak akkor, amikor megengedhetem magamnak a cserét :D

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák