Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz kolopele #271 üzenetére

    Nagyon félre érted amiről szó van vagy szimplán nem akarod megérteni.
    Mindig így vagy úgy folyamatosan a felsőbbrendűségedet hangoztatod és lenézően nyilatkozol más dolgokról, annak ellenére, hogy megvan a maga helye és realitása, értelme. Ez tény, mindenki látja és ezért vagy ellenszenves sokaknak. Sokak számára az jön le abból, amiket írsz és ahogyan írod, hogy elszállt veled a ló nagyon. Másokkal, akik hasonló helyzetben vannak, vajon miért nem?
    Pedig ahogy fogalmazol és ahogy reagálsz pl. én hsz-emre türelmes ember lehetsz.
    Pl. ha kihagynád az hsz-ekből a dolgaid emlegetését már sokkal jobban nézne ki vagy ha néha "sokak számára"-t írnál "nekem" helyett.
    Most eltekintve ettől, egyáltalán nem arról van szó, amit állítasz, hogy az az általános nézet, hogy ugyan minek a PC. Van létjogosultsága játékra is, ezt itt senki sem vitatta szerintem. Aki igen, hát az sem érti miért van létjogosultsága.
    A baj, hogy magas lóról lenézőnek látszol azokkal szemben is, akik elismerik, hogy a konzol jó.
    Szintén azok közé tartozol (úgy látszik/látszott), akiknek a 60 FPS a legfontosabb és nem az, amiért egy játék valóban jó.
    Első a hangulat, történet, design, hangok, folyamatos, egyenletes pacing (30-al minimum). Mindezek után következik a magasabb FPS. Nyilván jobb, de ennek hiánya miatt eldobni a lényeget magunktól és ehhez ragaszkodni elsősorban, na ez már vérpistis sznobizmus vagy hogy mondjam akkor másként.

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák