Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78032384

    törölt tag

    válasz choosen #816 üzenetére

    1. Nem tehetek róla nem tudsz olvasni. Tessék, segítek ezeket is én írtam:

    Mert tényleg a készülék a finoman szólva nem erős belső ellenére tényleg megfogja az embert a külső miatt. Főleg a kijelző! Nekem is ez a bajom, hogy tetszik. :)

    A külső remek, a kijelző remek...

    Ha nagyrészt csak telefonálni, böngészésre, emailre kell arra megfelelő. A nyár második felében érkezik egy nagyobb rendszerfrissítés, remélhetőleg azzal már jobb lesz.

    Jó nagy fikázás valóban :U arról se tehetek a kritikákra pedig cáfolat, ellenérv helyett személyeskedés a válasz.

    2. Nem muszáj nézned és reagálnod arra mit írok. Átugrod a kommentet, kész. Nem az én problémám, hogy egyeseket ennyire zavar, ha az MS-Windows-Lumia téma árnyoldalairól is szó esik. App helyzet, kis piac hátránya, rendszer újabb újrakezdése... Fáj az igazság? Mivel jobb az, ha egy érdeklődő csak a minden jó és szép propagandát látja... szerintem ez a félrevezetés. Mi abban az észosztás konkrét kérdésre valaki választhat iphone SE és Lumia 650 közül, akkor én a jobb kategóriájú, flagship CPU&RAM és elterjedtebb szoftverrel bíró készüléket ajánlom. Ha meg ez tetszik neki akkor válassza ezt, csak nézzen utána milyen kompromisszumokkal jár a 2-3% tagjának lenni. Ne az legyen 3-4 hónap után elmúlik az újdonság varázsa, már a live tile dolog se olyan érdekes mint először és kiderül mégis hiányzik ilyen-olyan funkció, app.

Új hozzászólás Aktív témák