Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    Sziasztok!

    A saját tapasztalatomat írnám le.
    Sikerült a gépsort megnéznem, megtaperolnom a médiában.
    Namost eszméletlen jó és igényes a kialakítása, mérföldeket ver rá sok sokkal drágább telefonra. Baromi vékony a 630-amhoz képest meg pláne. És sokkal könnyebb. Egyszerűen elájultam tőle. A story második része a szoftver. Tényleg laggol rajta, nem is kicsit. De mindenhol. Szerintem maga a videódriverben lehet a hiba. Mert túl egyformán teszi mindenhol.

    A másik része a dolognak, hogy felhúztam magam és a 630 asomra felraktam az insidert. És mondom hadd frissítsen 10-esre. Ezt egy bő óra alatt meg is tette. Persze piszok lassú volt. Nézem persze mert vagy 25 alkalmazást frissít. Na elkészült, de sok hülyeséget csinált, szinte minden alkalmazás kilépett ilyesmi. Nyomtam egy HR-t rá. Egy 20 perc alatt végzett, aztán 36 dolgot frissített, meg az alapbeállítások. Aztán mostmár gyönyörűen teszi a dolgát és sokkal jobb mint a 8,1 volt. Errre ma reggel jött egy frissítés rá. Megsem néztem honnan hova frissült. de elszórakozott egy 15-20 percet megint. A laggolás szinte megszűnt és minden flottul műkszik. Az egész rendszer jobb lett. Az Edge még most is tré, de ez van. Ja és fontos, nem eszi az akksit :) Szinte egyáltalán, kevésbé merül a teló mint 8.1 alatt.

    Úgyhogy elis döntöttem hogy L650 lesz a kövi telóm az már fix. Csak legyen Dual Simesben is kapható majd nyáron.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák