Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kato78

    tag

    Ohh bazz, nekem meg a SGS4 indult újra a Galéria megnyitásától. 520 -at hasonlítani egy 650 -hez? Igaz a Trabi is autó, de a Merci is. De akkor legyen ha már L520/L650, akkor SGS3/SGS7. Vagy I4S/6S? ha ezeket rakom egymás mellé, akkor a régebbi mindig szarabb. Valaki meg tudná határozni, mi a középkategória? Vagy mi a jó telefon és mi a rossz telefon definiciója? A tesztben lehúzták, de érdekes módon azok akik használják, és aktívan használják azt mondják jó kis készülék. Aztán a katalógushuszárok, akik még életükben nem fogták a kezükben, de lehet WP -t sem, meg azt kürtölik hetedhét-ország felé, hogy elavult. Szerintem meg ez egy tökéletes telefon, munkaeszköz, jól is néz ki, és messze nincs olyan rossz, mint a teszt írta. Bementem kíváncsiságból a Vodához megnyomkodni, mert az L640 szerintem a W10 -vel nem az igazi, és qrvára megtetszett a telefon. Lehet vele telefonálni, fényképezni, ja a video nem fullHD?, leszarom, arra ott a fényképezögép, kamera, a kijelzöje meg föleg L640 után egyszerüen szép. Lehet a telefonoknál úgy kellene a kategóriákat meghatározni, legalábbis én így tenném, hogy alsó az, ami ideig-óráig korlátozottan használható, közép, ami az elejétöl fogva korrekt módon tudja a telefonokkal/okostelefonokkal szembeni követelményeket teljesíteni, felsö pedig minden más, ami vmi pluszt ad hozzá, értem ez alatt, ujjlenyomatolvasó, retinaszkenner, ... Valakinek drága, de mihez képest? Álszentek vagytok mind akkor, mert 50-70e Ft -ért ez van mint mobil, persze van olcsóbban is, de hogy melyik meddig használható, hát ...? Ha 2 évig elketyeg, és elszoktak, annak aki nem cserélgeti a telefonjait 2-3 havonta, máris nem drága. Tartsd meg 2 évig, akkor havi alig 3e Ft-ba került. De kérdem azt is, hogy kapni ennyi pénzért még egy olyan "csomagot", amelyet a gyártója folyamatosan karban is fog tartani? Ja, hogy az L520 nem kap W10-et? Aha, de az akkori droidos telefonok közül melyik kapott friss oprendszert? Iphone nem ér, az más árkategória. Ugye milyen más a dolog máris. Megveszel egy lumiát, és nem hagynak a termék életciklusa alatt az árokparton. Veszel egy robotost, és annyi volt. Max kapsz színesebb meg szagosabb appokat, kivéve a felsökategóriát, de még ott is a gyártók kénye-kedve határozza meg a frissítések ütemét. Szar a WP? Arra, hogy a naponta letöltsek 100 appot lehet, de arra, hogy ha egyszer belakja az ember már csak használnia kell, szerintem nem szar. Személy szerint szeretem az állandóságot, hogy nem azon görcsölök, bakker az antutuban a CsikiCsukiPhone1x43 elért 30000 pontot, az enyém meg csak 29500 -at. Próbáljátok ki, nyomkodjátok, forgassátok, utána ítélkezetek. De ne egy teszt alapján. Olvassatok el pár külföldi tesztet is, mindenhol dícsérik, ajánlják. Jó és korrekt kis telefon ez.

Új hozzászólás Aktív témák