Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bastya2100

    tag

    Tudom, indulatos voltam az előbb talán túl dimenzionáltam néhány dolgot tényleg, de tény ami tény anno a fenti okok miatt vettem a telót, és van androidos telónk meg tablet is, gondoltam akkor csak egy stabil telefon kell nekem, reménykedve, hogy ők az új fiuk, belerázódnak majd a dolgokba. Ehelyett a szoftveres támogatás csak áll egy helybe, bárki bármit mond, a win 10 egy évet hogy késett majdnem is hatalmas bukta lett. Az ígéretek, hogy majd android appot, futtathatok, hogy pc közelibb lesz, és akár win10 pc programok is futnak majd, hatalmas app választékból annyi lett, hogy havonta jön frissités, mert ők is látták, hogy nem kevés a baj.... és én ezt ahogy fentebb írta a kollega, én ezt nem tudom, szoftvertámogatásnak hívni. Legyek hálás, hogy lassan 4 hónap javítgatás után elérjük a 8.1 szintet cserébe kaptam egy jobb tárcsázót ahol predektíve lehet keresni???(jó a naptár is pofásabb lett elismerem.)
    OKés a face progi az egész jó tény, de a messenger? a konkurens már videó telefonál itt meg még hang hívás sincs, plusz oldalra se dől el ha gépelem a szöveget... és az emberek 90% már azt használja, és csak néznek, hogy csak skype-on vagy viberen (a másik bughalmaz mindkét félnél a viber...) tudunk beszélni. A Mindig tv-t nem nagyon lehet hasonlítani a tv go -hoz, főleg, mert a tv-gon nagyjából 30 csatorna van nekem, míg a mindig tv behozza a 4 államit talán...
    Azért az áruházba is nehéz találni olyan programot, ahol nincs elégedetlenkedő bármelyik programnál is, pl az LG tv app sokszor nem csatlakozik nekem se, nem találja a tv-t pedig 2 is van.... a másik telómon sosincs baj ezzel.. Bárki bármit mond igéretek vannak csak folyton, és én a pc-s windows utána nem egy ennyire szoftveresen lassan fejlődő mobil ágat vártam tőlük, de persze ennek is megvan a jogi, és pénzügyi háttere miért van így :(
    Köszönöm, hogy elolvastátok ezt a "hisztim" is, ismét :) csak leírtam véleményem, szubjektíve a leendő VÁSÁRLÓKNAK. Félre értés ne essék szeretem ezt a telefont ezek ellenére is, csak mára már többet vártam, és nem egy ekkora szakadékot a két konkurenshez képest!!

Új hozzászólás Aktív témák