Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz kolosanyi #808 üzenetére

    én az 1giga RAM miatt döntöttem emellett a készülék mellett. több helyen is azzal érveltek, hogy hiába a picivel erősebb SoC, ha nincs elég műveleti memória. természetesen én is 730ra pályáztam egyébként, de nyilván csak azután akciózták, hogy én elköltöttem a pénzem :)

    az érintő hibát pedig vagy javítják vagy nem. amolyan "urban legend" szinten hallani olyasmiket, hogy készülnek egy újabb javítással, de ezt én hivatalosan sehol nem láttam megerősítve (fórumokra bemásolt állítólagos levél nálam még nem hivatalos) - én valahogy úgy nyugtatom magam, hogy azért az első Microsoft készüléket csak nem hagyják tán teljesen magára. bár hasonlóan naiv feltételezéseket buktam már be máskor is....de most hátha tényleg igazam lesz :D

    talán még megvárhatjátok az L532-t, bár abba annyira nem mélyültem bele. talán ugyanez a SoC, csak gyengébb kamera meg kisebb kijelző (talán Glance) - nekem most azonnal máris jelleggel kellett egy telefon, úgyhogy én nem értem rá ilyesmire várni :D (plusz sose volt még ekkora tepsim, szóval már csak azért se érném be 4collal :P )

    (#809) ferke72! nincs benne Glance Screen.

    (#810) szilvasyz! hmm ez fura...én mondjuk kapásból a fülesre gondolok. sokszor nem mindegy, milyen a csatlakozó.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák