Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • virkir

    veterán

    válasz (Kolombusz) #15 üzenetére

    Olvasni, megérteni.
    Mintha nem a vezérlőpultot hoztam volna fel példának.

    Nem igényel 2 giga memóriát. 1 gigával is simán megy. Nálam gyorsabb volt, mint az xp még 1 gigával is.

    Ezzel akkor lehet te vagy az egyetlen a világon.
    Nem nem így telepítettem hanem valóban kíváncsi voltam rá. Igaz már a telepítés végén kiverte a biztosítékot mikor nem ismerte fel a hálókártyámat, (amit az Xp, Ubuntu gond nélkül kezel) és felajánlotta, hogy keres a neten hozzá drivert. Váááááá....... majd rakok be egy 56k-s modemet addig míg találna egy 3Com drivert.

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

  • kovy79

    őstag

    válasz (Kolombusz) #15 üzenetére

    És te mi a f@sznak nem veszed észre, h másnak is lehet igaza?
    Én is feltettem a Vistát, használtam, anyáztam, de használtam tovább elég sokat. Érdekelt.
    Ám én is meglehetősen kíváncsi vagyok, h mi a fenéért kellet az egész szerkezetét fenekestül felforgatni?
    Tényleg szép, meg jó, de egy átlagos júzer bele fog őrölni, föleg egy olyan, aki mindent úgy jegyez meg: "1klikk ide, 2 klikk oda...".
    A hardverigénye (zökkenőmentes használathoz) pedig valóban nagyobb, mint rengeteg cég gépparkja. Nálunk kb 500 kis HP konfig van (2G Cel, 512 mem, 40G vinyó), lennék az infósok fejére, ha minden gépet áttolnának Vistára!

    Mod: arra is kíváncsi vagyok, h egy kb 1000 fős cégnél menni energát kell fektetni abba, h a full mezei júzernek segítsenek a Vista kezelésében (lásd: "Marika néni" büdös életben nem fogja megtalálni a fájlkezelőt, v elküldeni egy mail-t).

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák