Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Wapmester #12 üzenetére

    Azért kuka a ramkezelése mert bezárja a háttérbe futó dolgokat hogy takarékoskodjon.
    Sajna számomra még a Edge + is kevés mivel tökugyanakkora a kijelzője mint a Note 3 nak de ami sokkal égetőbb probléma hogy nem bővíthető micro sd-vel. Tény hogy ez áll a legközelebb az elképzeléshez ha 6 colos mérettel adták volna ki 3500-as akksival és micro sd bővíthetőséggel meg persze lenne belőle 128 giga belső memóriás akkor egy másodpercig sem gondolkodnék rajta bővíthetőség nélkül viszont vicc kategória.

    cr33p
    Ezt kb 2 perc megoldani. Root, felülírod a camera appot egy olyan verzióra ahol ez a sz*r limit ki van lőve és ha exfat-ba van a memóriakártya formázva akkor mehet a végtelen videó. Szó sincs megsülésről.

    Wajk
    Nyilván nem csinál olyan minőséget mint egy többmilliós profi kamera de mivel 4k tv van itthon hidd el én már össze tudtam hasonlítani és mindenképp jobb.
    Írták itt előtte hogy nincs értelme 4k-ba rögzíteni mert telefonon ugysem lehet natívba visszanézni ami tény de könyörgöm ha FullHD-ba rögzítem vagy akár mégkisebb felbontásba akkor az az életbe nem lesz már natív egy 4k tv-n.
    Persze azzal még mindig lehetne ökörködni hogy rögzíteni 4k-ba azt átmásolni számítógépre és visszabutítatnu FullHD-ra és akkor telefonon takarékos tárhellyel lehet nézni a videót, 4K tv-n meg natívba de hát ilyesmivel had ne ökörködjön már az ember. Tessék megfelelő tárhelyet rakni a telefonokba (128 giga) meg micro sd bővíthetőséget mert nem csak a videók zabálják a tárhelyet egy telefonba.

    gretzky77
    Én örülök neki hogy elégedett vagy a váltással számomra csak az előrelépés telefoncserénél ha minden téren többet tud az elődnél az utód nem divatból szoktam cserélgetni. Számomra a 808 és a QHD felbontás összerakása a nem ideális kategóriába tartozik.

    Namost aki tud olyan telefont írni ami minden téren többet tud felmutatni mint a Note 3 az ne tartsa magába. (mielőtt jöttök itt a Note 4el meg hasonlókkal kijelzőméretbe is tudjon többet tehát minimum 5,8 col!!)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák