Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    Na most.
    Mint Xiaomi fan.
    Lesz min gondolkoznom :)
    2 év Redmi note 1 és 1 és 3/4 év Redmi note 3 pro (snapdragon 650) után keresek valamit, ami mind méretben és mind tudásban megállja a helyét a Redmi note 3 pro mellett, és legalább 2 évig tökéletes lesz.

    Mi note 3 szerintem nagyon jó lett, kékben egyszerűen pazar, snapdragon 660 az eddigi információim alapján méltó utódja lehet a snapdragon 650-nek, simán pariban van a snapdragon 821-el, annál jóval kisebb fogyasztással. Tippre én 8 órát simán mondanék SOT-nak. Egyedül a B20 hiánya zavarna nagyon, és itt jön a képbe a Mi MIX 2... Ha a note 3-ban nem lesz, akkor annak ellenére, hogy jobban tetszik, lehet hogy a MIX 2 mellett fogok dönteni.

    Aki pedig károg, kérdem én, ki ad ennyiért felső középkategóriás SoC-ot 6 GB RAM-ot, dual camera-t (f1.8) OIS-el, NFC, infra, meg minden létező extrával... Ja és elől hátul üveg, prémium kategóriás telefon, aki fogott már a kezében Mi 6-ot, az tudja miről beszélek.

    Ha valahol vannak már pontos méretek, akkor várom a linket, mert a mostani telefonom a maximum, ami elfér a zsebemben, ez is szempont :)

Új hozzászólás Aktív témák