Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joker88

    őstag

    na, akkor itt legyen az én kis összefoglalóm.

    kezdem a külsővel.
    Mivel a különböző tokokat valamiért nem szeretem, itt ennél a telefonnál próbáltam rávenni magamat az oldalra nyíló flip tokra.. nem jött be.
    ezért az Alin kerestem a hátlapra való fóliát --> [kép]
    Ezzel a megoldással megmaradt a fater szerint "retro strandkorlátkék" tekintetvonzó szín..
    És külön jól néz ki a két kamera hogy nem egy fekete alapsávban vannak elhelyezve,hanem külön-külön..

    Kijelzőre pedig mivel nemtudom milyen minősítésű az védelme,ezért a sokadik üvegfólia lett rá jó.. --> [kép1] ; [kép2]

    Szintén Alis guberálás..

    Szoftver :

    na itt vagyok meglőve.. Márciusig egy Microsoft Lumia 640 XL -t használtam,de meguntam a Windows 10 Mobile nyűgjeit.. Szeretttem azt a telefont. Aztán átváltottam az Androidra egy Xiaomi Redmi Note 5A Prime telefonra.. egészen júniusig,amikor is leesett és nem érte megjavíttatni.
    Ekkor jött a képbe ez a telefon. Szóval maga a szoftver eléggé tré fordítású " Airplane mode " rögtön a lehúzható sávban..
    A másik nagy bosszúságom,hogy ha gépelek valamit akár Messengeren, akár SMS-t,akár egy weboldalon , nem tudom eltüntetni a billentyűzetet,csak ha valahova félrekattintok mert a "vissza" gomb visszaléptet az előző oldalra.. Ezt más telefonnál nem tapasztaltam..
    Maga a szoftverre más szempontból nincsen panaszom,az itt említett ébresztőórás dolgot nálam nem tapasztaltam,pedig napi szinten használom az ébresztőt ( itt is )

    A témázhatóság részhez, nekem az alap téma pont jó.. Ehhez nem tudok mit hozzátenni.
    Viszont azt eddig nemtudtam hogyan lehetne megoldani,hogy a lezáróképernyőn ne ugyanazt a képet mutassa,hanem mindig mást.. Ha ebben tudtok segíteni,előre is köszi :)

    Kamera :
    Volt már élespróbán 4K-ban --> nem az én videóm,csak ízelítő Youtube -videó.
    A videó egész tűrhető lett a kép rendben van, a hang kicsit ugrál,de ezt betudom a helyszínnek is..
    A fényképező részhez pedig azt hogy ha bezárom a kamerát, majd újra megnyitom, alapjáraton letiltja a vakut,nem pedig automatára teszi be.. néha, sötétedéskor kellemetlen mozzanat..

    Hang,akku :
    Hang tökéletes bármilyen helyzetben,lévén a második mikrofonnak (vagy zajszűrő,kihogy nevezi ) .
    Akkuban,állandó mobilnet/Wifi mellet 2 naponta elég etetni,pedig fut a háttérben az Avast Antivirus is (igen tudom,minek rá,egyéni ízlések.. )

    Bocsi a hosszú szövegért..

    Esetleg aki kemény tokot keresne hozzá, ajánlom ezt a Nillkin tokot .. csak egy gondja van.. Ha felteszed a telefonra ott is marad,annyira ragaszkodós tok :D

    In loving memory of Garrett Lockhart

Új hozzászólás Aktív témák