Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tialys

    csendes tag

    Hali!

    Nekem is nagyon gyorsan merül, de ami még nagyobb probléma, hogy rendszeresen lefagy, van, hogy szinte minden nap, aztán pár hétig semmi, az első verziónál még elfogadtam, láttam hamarosan jön a frissítés, akkor tettem fel a 6.7.8.8G bétát, párszor ez is lefagyott és újraindult, de aztán elmúlt. De néhány hét után megint előjött. Megint halogattam a dolgot, aztán kijött a 6.2 stable, hát szerintem ez az istállót takarja, mert még a bétánál is szarabb lett :D de pár hétig ez volt fent, mert lusta voltam visszatenni, meg ennek is voltak jól működő periódusai. Most egy ideje a bétát használom megint, éjjel a super saving mode-dal, de van hogy az alatt is lefagy! Eustockos, garanciáztathatom ezzel?

    A másik amit még sehol nem olvastam, pedig nem hiszem, hogy csak én használok több csevegőprogramot, de csak akkor jeleznek, ha engedélyezem nekik a háttérben futást,* ez amúgy nem zavar, mert a RAM tényleg sose fogy ki, de bosszantó, és soká tartott mire rájöttem, mivel alapból letiltva, vagy a béta óta smart backgroundal indul, ami alatt szintén nem jeleznek. Még mielőtt kérdeznétek, nem ezért merül az akksi, kipróbáltam úgyis, hogy minden le van tiltva (a hotapps is, bár a GSam szerint az se zabált semmit).
    (*sőt, ha jól emlékszem a béta előtti verzióban még így se mindig jelzett)

    Amikor jól működik akkor nagyon szeretem amúgy, a home gombot nagyon gyorsan megszoktam és imádom, annyira, hogy ódzkodok is a Xiaomira váltástól (azt terveztem, de most már nem biztos, hogy megérné egy 4x-re, az 5ös meg túl nagy)

Új hozzászólás Aktív témák