Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baluman89

    csendes tag

    Sziasztok!
    Valaki próbált már ADB-t használni? Nekem sajnos sehogy sem sikerül, USB hibakeresés bekapcsolva, "csak töltés" beállítva, újraindítás, semmi.
    Más eszközök (2 telefon: ZTE Blade, Motorola és 1 Myaudio 704GD tablet) tökéletesen működnek, csatlakoztatás után azonnal megjelennek az "adb devices" alatt, próbáltam drivert is letölteni honlapról, sajnos semmi. :/
    Mieuzi M2-esemet médiaeszközként felismeri, de nekem ADB-re szükségem lenne.

  • Baluman89

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én is frissítettem a rendszert 4.5.4I -re, nem csináltam törlést előtte, de egyelőre nincs olyan problémám azthiszem, ami ebből adódna. Frissítés után a wifire is végre tök gyorsan felcsatalkozik (előtte valamiért kellett neki 5-10 másodperc). Néhány problémám, illetve megoldásom:

    1. Nagy nehezen sikerült az ADB-t (USB-s debug) is beállítanom. Ha esetleg valaki még szeretné használni (pl. MyPhone explorerhez, hibakeresésekhez vagy máshoz), akkor az alábbi módon kellett beállítani:
    -Beépített CD-ROM -ként kell csatlakoztatni
    -Samsung Android USB driver telepítés
    -Eszközkezelőben: ADB Interface -> Illesztőprogram frissítése -> Választás a számítógépen található illesztőprogram listából -> Samsung ... és Samsung ADB Interface
    -Telefonon USB hibakeresés engedélyezése (ha engedélyezve volt, akkor letiltás, és újra engedélyezés), és megkérdezi, hogy engedélyezed-e a hibakeresést arról a gépről.

    2. Az alkalmazások nem fértek hozzá az SD kártyához (fájlkezelőknél is probléma), csak a saját könyvtárukhoz, ezt szerencsére gyorsan orvosolni lehet Play-en található alkalmazással, pl. NextApp SDFix (root természetesen kell hozzá).

    3. Nálam a hívószám kijelzéstm egoldotta, hogy a telekom honlapján beállítottam a szám küldését.

    Amik továbbra is hiányosságok számomra:
    -névjegyeknél vezetéknév és keresztnév külön mező, illetve rendezés (próbáltam más alkalmazást, a rendezést lehet állítani, de névjegy szerkesztésénél mindenképp a belső szerkesztőt nyitja meg).
    -Humap térképnél nem tudom előhozni a menüt, nincs menü gomb, és alkalmazáson belül se

    Mindemellett én nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal, nagyon gyors, sokáig bírja az aksija, kamera is tökéletes számomra.

    [ Szerkesztve ]

  • Baluman89

    csendes tag

    válasz Dannyboy#1 #1145 üzenetére

    Frissítettem az 5.6.3.1 bétára (törlés nélkül).
    Nem működtek először a google alkalmazások, én feltelepítettem a kínai appstore-ból a Google installer-t, majd törölnöm kellett az adatokat és újra beállítanom a google fiókot, hogy működjön.
    Facebook viszont nem megy.

  • Baluman89

    csendes tag

    Sziasztok! A szervízzel van valakinek tapasztalata?
    Az én telefonomban nem működik az iránytű (próbáltam kalibrálni sokszor, a gyári, illetve még anno a beta 5-ös oprendszerrel is, több alkalmazással, sehogy sem jó ). Valamelyik kijelzi a jelszintet, nálam folyamatosan maxon van, mintha mágnest tartanék oda.
    Mostanában viszont nagyon jól jönne, ha működne, de nem szeretném több hónapig sem "szervízbe" küldeni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák