Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malna88

    tag

    válasz Nokedli999 #549 üzenetére

    Szia!

    Nem kell félned. Már szinte napi kontaktban vagyok Jen-el a Meizutól :D és megyugtatott, hogy lesz itt frissítés halálig de szégyenlik magukat mert az új International rom nincs még fent (biztos olyan tökéletesre akarják megcsinálni hogy csak na) De lényegében nem kell félned hogy melyik helyről veszed, most már szinte mindent lehet mindenre tenni, csak annyi, hogy nem a telefon magától fogja neked feltenni hanem magadnak kell összehozni. Remélem pár hónap és jön ki egy-két értelmes custom rom is, ami rendesen kihasználja a telefon kapacitását és az android lehetőségeit...

    Kaptam a meizutól egy hivatalos 4.5.3O rom linket, mivel először azt hitte Jen, hogy súlyos problémák vannak a telefonnal és az csak az miatt lehet, hogy valamit súlyosan, jó mélyen elcsesztem.Elvileg bug javítás nincs benne, de teljesen szűz Jen szerint (amúgy a Meizu hivatalosan a cseh piacra szánta az "O"-s romot) Ha érdekel valakit otthonról kirakom majd a linket.

    Én értem a köbcentis hasonlatot... Ott van még a lóerő, férőhely stb... Barátnőmnek S4-e van, ami számomra egy etalon kamerás MOBIL (nem profi fényképezőgép) és ahhoz képest nincs olyan túl sok lemaradása (40-ért még használt S4-et se nagyon találni)
    Kameraszoftverral nem érdemes variálni, a gyári csinálja a legszebb képeket. A fókuszt én amúgy is mindig kézzel adom meg, szeretem ha oda fókuszál ahova akarom. Nem szokta elveszetni a fókuszt és kézi beállítással olyan makrót lehet vele lőni, hogy öröm nézni!

    [ Szerkesztve ]

    s9+

Új hozzászólás Aktív témák