Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz DithenS #32 üzenetére

    Én azt kérdezném, hogy azon kívül, hogy olcsóbb miben jobb egy HDD? Szerintem semmiben. Az olcsóság meg egy olyan dolog, hogy régen a HDD sem volt olcsó.

    Nem értem miért mondják, hogy nem egymás alternatívái, mert teljes mértékben azok, csak a jobb=drágább (egyelőre). Meg amúgy jó az ha gyorsabb, amikor pl nagy mennyiségű adatot kell másolni, sokat tud ám számítani, hogy 1-2 óra alatt megvan nem 5-6. Vagy pl ha valakinek pár száz GB fotót kell másolni ott nagyon tud csillogni az SSD. Jó ezek nem napi dolgok, de egy átlagjúzernél is előfordulnak párszor egy évben. Ez persze nem indokolja a sokszoros áron vásárlást, de ha nem lenne árkülönbség vagy max 10-15% akkor én tuti csak SSD-t vennék.

    Ez a "minekazesesdééééé" hozzáállás arra emlékeztet, hogy egy időben mindenki azon f*szolt, hogy nem kell neki a USB3-as pendrive, mert hát úgy is csak doksikat pakol rá, annál meg mindegy. Aztán amikor indulás előtt rá akart röffenteni pár albumot akkor meg káromkodott, hogy csak 2-3 MB/s-el másolt... Marhára megérte az az 500-1000 Ft különbség...

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák