Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz King Unique #285 üzenetére

    Bammeg ember hát pontosan erről írtam az előbb, erre beletrafálsz!

    Nem baj, hogy helyreraksz.
    Idejöttem a fórumra és heveskedem, benne van a kalapban, hogy pofáncsapnak.

    DE
    pontosan ez az amit leírtam a stílusoddal kapcsolatban. Példa:. "...Az pedig kicsit se zavarjon,..."

    Az ilyen jellegű mondatfordulatok alkalmazása nagyon veszélyes, mert félreérthető az "árnyalata"
    Személyeskedésnek veszik érzékenyebbek.
    Kocsmában pontosan az ilyenek után jönnek az izgága, primitív alakok és vernek pofán.

    Ha erre odafigyelsz nem fognak belédszállni és nem lesz konfliktusod.

    A link dolog meg áll biza. German kolléga jogosan helyrerakott, mert hajnalban kicsit ideges voltam és hevesen reagáltam.

    Amúgy tökéletesen félreértette a mondanivaló lényegét amit viszont ez a kolléga fogalmazott meg jól:
    [link]

    Ami a hozzátartozóval személyeskedés témakört illeti az nem az a hozzászólás volt, hanem az eggyel előrébb volt itt:
    [link]

    Konkrétan erre mondtad, hogy akkor Zolee menjen át a nénihez állítgatni, ami bántó volt.
    Gondolj bele. Nem állítgathatjuk 4 millió nyugdíjas gépét egy OS hiba miatt. Te sem vállalnád be.

    Nem vagyok win7 hívő. Pragmatikus vagyok.
    A win10 nem lenne rossz, ha kicsit kevésbé lenne nagy az arca és nem lenne agresszív. Én úgy látom azért eléggé visszavett az MS belőle az elmúlt 2 évben, pontosan ennek jele az is amiről a cikk szól, hogy jövőben a frissítések sem jönnek annyira nyomulósan.
    Nem véletlenül csinálta az MS. Ahogy valaki írta a support fórumok tényleg tele vannak Fuck Off és társaival. Nem győzik moderálni...:D

    Megint az van, hogy félreérted a mondanivalómat nem azt mondtam, hogy csak win7. Azt mondom a win7 kiforrottabb + kevésbé "tolakodó és arcos" és ha nem akarok problémát akkor inkább az.

    Én a sok öreg hardver miatt sok mindent láttam win10 kapcsán sokkal többet mint az itt kommnetelők nagy része és pontosan ezért mondom azt neked amit egy kedves win10 hívő kolléga mondott néhány komolyabb szopás után: Kétfajta ember van: Aki már szívott a win10-el és aki fog. :)

    Ami a win 10 általad felsorolt előnyeit illeti az igaz is meg nem is.
    Ahogy te mondtad minden beállítás kérdése.

    Én ha muszáj akkor a win7-et USB3 porton installálom natívan.
    Ehhez csak az kell, hogy olyan telepítőt használunk ami win10 installer loaderét használja.
    Öregem! Az úgy száguld, hogy a telepítés nincs 5 perc. :N

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák