Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz DarkFater #277 üzenetére

    Kedves Fater,

    Dehogynem személyeskedtél, ezen nincs mit magyarázni... Az pedig kicsit se zavarjon, hogy nyilván nem ok nélkül többen sem értettek egyet itt az írásaiddal és tettek pontosító, kiegészítő, avagy cáfoló megjegyzéseket. Meg ugye amikor teljesen jogosan leírta valaki, hogy vissza lehetne venni és nem annyira oké ez a stílus... :U Meg ha már mások ellenvéleményét mantrával illeted, akkor a tiedet nem is tudom mivel kellene...
    Azt pedig nem tudom miből szűrted le, hogy abban a példában egy itteni valaki hozzátartozójáról volt szó, amikor direkt említve volt az ismerősé. Meg a válaszban általánosan volt leírva az a nénis hasonlat, szóval nem kellene valótlanságot állítani, meg ilyen-olyan jelzőkkel dobálózni... :U

    Imádjad a W7-et, használd egészséggel, de ugyanakkor fogadd el azt is, hogy mások meg a W10-zel vannak így, használják évek óta, köztük jómagam is. Ahogyan ilyen szülőknek, havernak felraktam és használják példákat más is tud mondani, nálunk is vannak Windows 10-es gépek családban, ismeretségi körben egyaránt. Ja, és stabilan működik évek óta pl. nálam is, már többszöri build upgrade-del is több gépen, nem kellett újratelepíteni. Meg nekem speciel amúgy sem annyira szokásom, mert van mindig viszonylag friss mentés, amiből 1:1-ben vissza tudom állítani, már ha szükséges. Na meg a Windows 10 legalább modern OS, annál nem kell tökölnöm a telepítésnél, meg patechelni a telepítőt, hogy USB 3.0 portól is lehessen telepíteni, meg a Legacy / UEFI miatt szívni, nem úgy mint a 7-esnél... Aztán mivel viszonylag sok USB-s tárolóeszközt használok, ott pl. az UASP támogatása is lényeges, meg SATA-s külső SSD-knél a TRIM (UNMAP) miatt, amit ugye a W10 támogat, a W7 meg nem... Na nekem már ez is egy ok arra, hogy az újabb Windowst használjam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák