Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    Én nem ismerek a környezetemben flottásokat és én sem vagyok az. A kártyás csomag olyan, amire érdemes váltanom 6 év stagnálás után. Mennyi az ára kártyás 29 csomagnak készülékvásárlás nélkül? (bár a készülékem is megérett a cserére...) Megmarad-e a kedvezményes feltöltés? 15000Ft+3000Ft Ja igen, nekem még van pár évem 26-ig.

    Az előfizus csomagok már nem túl ütősek. Félannyi havidíjjal lennének azok. Tehát azon az árszinten, ahol a Complete, stb van. Értem én, hogy sokak élni fognak vele, de nekem az a véleményem, hogy bizonyos arányuk nem jól méri fel, mire van szüksége. (30-60%-ukra gondoltam, tehát fogalmam sincs).
    26 év alatt ugye...ha azokra gondolok akiknek nincs keresetük, kifejezetten káros egy 3500-as havidíj. Mindegy, hogy anyu-apu fizeti vagy sem, az számít, hogy legyen rá jó indoka. Nem azért kell többet telefonálni, mert a percdíj ingyenes. A jó indok ott kezdődik, hogy ésszerű használat mellett jelenleg nem tudom leszorítani az átlagos havi díjamat 3500Ft-ra illetve 2500Ft-ra. Szóval ha eddig kijöttem olcsóbban, csak nagyobb függést hárítanék magamra. ("jaj, még ezt az összeget le kell beszélnem"). Inkább tartózkodok fél évet-egy évet a használati szokásaim megváltozása okán már nem megfelelő díjcsomagban, minthogy a díjcsomagom határozza meg a szokásaim.

    Jó ez a... na nevezzük akkor "társadalmi szerepvállalásnak". Remélem rajta lesztek a témán, srácok. Nem tudom, hogy lesz belőle haszon, de szeretném, ha nyíltan beszélnétek a szándékaitokról az "ügyfelekkel". A kávézók, szívből kívánom, hogy nagyszerű de ezzel együtt emberközeli hangulatot árasszanak. Minden esély megvan rá. És a bevétel sem marad el, mert olyanok mindig vannak akik elfogyasztják ami nekik jár, de meg is kell őket fogni valamivel. Ja, és a wifi mellett ne menjek el szó nélkül. Haladni kell a korral és a technikával, még akkor is ha az éppen "ellenem" dolgozik :DDD Tehát nagyon örülök neki, de gesztusnak nem nevezném, mert túl sok éve nem kapott támogatást.

    A MyVip biztosan jó választás. Vélhetőleg igen reális áron fenntartható az együttműködés. (vagy lehet hogy hülyeséget mondok, mert az együttműködés nem csak kompromisszumokról, hanem haszonról szól). Sok rajta a vidéki arc. Ők többnyire kevésbé tájékozottak és kevesebb alternatívájuk van, így könnyebb őket megnyerni.

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

  • izee

    senior tag

    válasz cocka #344 üzenetére

    "Amúgy a régi djuice-osok ingyenesen válthatnak az új kártyás 29 csomagra vagy arról bármelyik másik djuice-osra."

    Akkor szerencsémre ingyen megjátszhatom a váltást. 52/31-ben vagyok, és örülök cocka-nak, hogy tisztáztad helyettem is a helyzetet:)
    A 20fős csapatnak pedig üzenem, hogy ne felejtsék el a supportot, én ugyanis pár hónapja derék 10 percig hallgattam a muzsikát, mire egy djuice kolléga felvette a telefont, természetesen a 10percet levonták a kártyámról. Nem adok hangot a véleményemnek. A pannonnál ez azért nem fordult elő velem.

    cocka: a 2. -es pont nem teljesen világos. Nekem a telefon most is pannon-t ír ki, nem djuice-t. Akkor a "Most átírták djuice-ra" azt jelenti, hogy tarifacsomagot váltottál? (esetleg már a 29Ft-osra?)

    A a "kártyás29" feltöltőkártyája marad pannonos?

    [ Szerkesztve ]

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

  • izee

    senior tag

    válasz Zirowe #355 üzenetére

    Már nem tudom, melyik 4 számjegyű telefonszámot hívtam :F Vmi olyat, amit a szerződésemmel meg a kártyámmal együtt kaptam, hogy ezt kell hívni, ha kapcsolatba akarok kerülni velük.

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

  • izee

    senior tag

    válasz cocka #364 üzenetére

    Az ügyfélszolgálatos mondta, miután rákérdeztem, hogy mivan a régi jó 49/25-tel. És - nehogy félreértsük egymást - csak annyit mondok, hogy a képernyőre az van írva, hogy "H pannon 3", de (régi)djuice-os vagyok.

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

  • izee

    senior tag

    válasz cocka #416 üzenetére

    Egyáltalán hányan vannak itt olyanok, akik nem fikázni jöttek csupán, hanem már igénybe is veszik ezt az új tarifacsomagot, de legalább is szándékukban áll? (rajtam kívül)

    szándékomban áll, mert egyre elkerülhetetlenebb, hogy csúcsidőben beszéljek. Ha nem tudom átvinni a kártyás pénzem, akkor csak ~fél év múlva.

    Jellemzően ez azoknak fogja megérni, akik csúcsidőben dumálnak keveset.

    Nem, azoknak, akik csúcsidőben dumálnak.

    Az a bizonyos U26 központ meg csak pestieknek elérhető. Ez is diszkriminatív nem? :D

    Tudom, van olyan is aki normálisan érvelt a diszkrimináció jelenléte mellett, de nem bírom ezt a szőrszálhasogatást én sem. Valóban rosszul jártak 26 és idősebbek, de diszkriminációt, mint "egyfajta riadót" fújni és azonnal jogi útra terelni a dolgot messze nem szükséges. Meg lehet próbálni hatni rájuk, és ez már kemény kihívás, de megéri a fáradtságot, mert tanul az ember a hibáiból vagy abból hogy szembesül a gyengeségeivel.
    Csatlakozok, az U26 központ, meg egy halom más cég csak BP-n működik ezért én kimaradok a jóból. Ez is diszkrimináció, nem? :DDD

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

  • izee

    senior tag

    válasz RootRulez #429 üzenetére

    Hali

    Új számot kaptál, vagy a régi maradt?

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák