Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    Egyáltalán hányan vannak itt olyanok, akik nem fikázni jöttek csupán, hanem már igénybe is veszik ezt az új tarifacsomagot, de legalább is szándékukban áll? (rajtam kívül)

    A djuice már korábban bizonyított, hogy tud újítani. Amikor megjelent, akkor semmilyen kártyás csomagban nem lehetett du. 4-től bármely irányba 24 Ft-ért beszélni percenként.

    Most eltüntették a csúcsidő/nem csúcsidő dolgot és egységesítették a tarifákat. Jellemzően ez azoknak fogja megérni, akik csúcsidőben dumálnak keveset.

    Ja és még valami, szerintem ez elsősorban egy mobilszolgáltatás és másodsorban jön az összes többi sallang. Nem a djuice új kávéházai miatt vagy a kedvezményes vásárlások miatt használom. Az a bizonyos U26 központ meg csak pestieknek elérhető. Ez is diszkriminatív nem? :D

    De azért ha már itt tartunk. Figyelitek, hogy a djuice card egyszerűen nem is található az új honlapon? :D

    Attól még, hogy a szolgáltatás megújul(t), lehetne benne egy fajta folyamatosság vagy átvezetés. Például valami ilyesmi, hogy ha megvan még a régi djuice cardod (akarom mondani kártyád) azzal most regisztrálhatsz a mylife-ra is és még több pontgyűjtő akcióban, kedvezményben vehetsz részt. De nem látom, hogy lenne efféle átvezetésre törekvés.

    Tul.képp a sok angol kifejezés és fantázianév láttán nem is értem, hogy miért nem angolul van az egész honlap mindjárt? De akkor a díjszabás is angol legyen ám! :DDD Na az lenne csak igazán diszkriminatív, mert aki nem tud angolul és nincs aki segítsen, az nem fogja érteni. :DD

Új hozzászólás Aktív témák