Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    Nahh legalább egy kicsit összekapták magukat.
    A 3,5-ös jack elhagyása szerintem is idióta húzás - az majd kiderül, hogy mennyire terjed (remélem semennyire) és mennyire fogadják el az almás júzerek..

    Egyébként (szerintem) jó az irány úgyhogy akkor most már csak:
    - értesítő ledet kérnék (RGB-t!) Vagy Amoled kijelzőt ami hozzányúlás nélkül mutatja ha esemény volt.
    - FM rádiót kérnék mert igenis fontos ez még mindig
    - Éééés egy normális, rugalmasan testreszabható Ios-t kérnék az idióta korlátozások elhagyásával.
    (Vagy álljanak össze ők is a BlackBerry-vel és kérem a BlackBerrys okosságokat akkor felőlem azt csinálnak a rendszerrel amit akarnak:) . )

    Ha ezek meglesznek, isten az atyám beállok a sorba és megveszem azt a verziót amelyik ezeket tudja.

    Mert amúgy nem lenne ez rossz a betonstabil rendszerrel és a kézreállósággal akárki akármit mond - csak pont annyi hülyeség és hiányosság van mindig az aktuális szifonnal, hogy aki komolyan használni akarja az ne váltson másik (általa egyébként elfogadott) rendszerről.
    Ennyi pénzért tessék közel tökéleteset nyújtani.

    Most mondom, hogy nem nézek vissza és nem állok bele senkivel semmilyen vitába a témával kapcsolatban, úgyhogy nem kell rezegni rá csak leírtam a véleményem.:)

    [ Szerkesztve ]

    Marcel

  • Mercel

    senior tag

    válasz Látnok #866 üzenetére

    Szia!
    Tudomásom szerint valós MultiTaskot, tehát bármilyen program mellett bármikor bármilyen másik program indítható és 100%-os működést produkál azt jelenleg egyedül a BlackBerry 10 OS tudja.

    Másik kérdés, hogy mivel nincs új BB 10-es rendszerű mobil (legújabb a Passport) ezért lehet, hogy már ez is multidő.

    Az androidos felhasználók erősödnek, hogy de-de az android is tudja de én még nem láttam élőben. Ios tudom hogy nem tudja, a Windows Phone-t meg hagyjuk mert ott még az alap feladatok problémamentes ellátása is kihívás...:)

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák