Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz fehér_ember #618 üzenetére

    Én ezzel nem értek egyet. Nem szeretem a túl nagy telefonokat, az OP3 is a mérete miatt ment, pedig amúgy jó telefon. Ellenben egy 4"-os készülékkel ugyanúgy nem tudnék mit kezdeni. Akkora képernyőn szenvedés megírni egy üzenetet, annyira kicsik a gombok. Volt Nexus 4 mellett egy fél évig i5-öm, és sokkal lassabb és nehézkesebb volt vele szöveget írni, egy mondaton belül számtalanszor gépeltem félre. De akinek ez kell, annak ott az iSE.

    Ez a sima S8 valahol az arany középút táján van: elég nagy a kijelzője, hogy lehessen jól használni, de maga a készülék nem túlzottan nagy, hogy ne lehessen kényelmesen megfogni.

    A tetejére tenni gombot szerintem szörnyű lenne, pont inkább azt kellene megoldani (OS szinten is), hogy ha már ilyen nyúlánk, akkor ne kelljen a tetejére nyúlkálni mindenért. Még az állapotsávot is el kéne onnan tüntetni, és alulra tenni valahogy, mint Android 3.0-ban, csak kicsit modernizálva, a navigációs sávot meg helyettesíteni a képernyő alatti részen kialakított érintésérzékeny panel gesztusvezérlésével.

Új hozzászólás Aktív témák