Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaze 2

    tag

    válasz borand #14 üzenetére

    Nem látom értelmetlenebb dolognak egy ilyen telefont venni mint egy NSwitch-et. Sőt. Ha gémer mini kütyüt akarnék venni inkább az androidos lehetőségeket választanám vagy egy iphont. Én csak telóval játszom már és volt olyan hogy Sd810-et felraktam a szoba ventillátor tetejére bekapcsoltan és úgy toltam a Wot-t, Miracastal, controllerrel. 😁 Komoly gond a hűtés, ma is, és semmi nem történt a 810-óta csak annyi, hogy annyival erősebbek a Soc-ok amennyivel, visszább kapcsolt sebességük jobban elég a játékoknak. De ez hamar elkopik és a legidegesítőbb hogy tulajdonképpen nem is tudjuk ki használni azt a sebességet amit a telefonunk tud. Azt gondolom a logika alapján hogy egy jó hűtéssel rendelkező telefon nagyon nem lesz pl. víz álló. Azzal hogy az ember egy 20 30 percet run-ozgat nem tapasztalja meg a gondokat. Akkor tudjuk szerintem meg nézni mit jelent a hütés ha kezünkbe lesz és egy ugyan azon hw-el szerelt telefonnal össze hasonlítjuk. Bár szerintem anyag, anyag, felmelegszik. Ha nem történik környezeti változás nem fog le hülni, szerintem az aktív űtés fele kéne menni, előbb vagy utóbb úgy is az lesz.

    Úgyhogy itt én látok némi út elágazást 😊

    [ Szerkesztve ]

  • Navaze 2

    tag

    válasz SunMount3r #19 üzenetére

    Rules of Survivor, Pubg, utóbbi béta ugyan,olyan is. Van komoly Fifa, és hasonszőrü E.a játék, Minecraft Pocket is most már komoly rajongó tábort szedett magának. Én mondjuk rosszul vagyok tőle. Lett egész jó F1 2016, ugyan amit hardware miatt nem tudok játszani lesz Grid amivel szerintem szintén nem, vulkan ide vagy oda. A Codemasters-t annyira nem érdekli hogy nem tudsz játszani a játékaikkal. :D Farming hegyek, birka farm, traktor farm, csirke farm, truck simulátorok. Fps-ek. Ééés mázsa szám Kínai rpg. Szerintem ebbe fogunk bele fulladni. :D Radiation Izland, lesz Europa, ami ugy nézki fizikába jeleskedik majd kivámcsi leszek telefonon. Lényegébe rengetek pc irány vonalu játék van csak nehéz kihámozni a sok ssszzzz..... közül.

  • Navaze 2

    tag

    válasz Sinesol #23 üzenetére

    Hát nem Pc😁 Miért ne ? 😊 Egy próbát meg ér, de ne azt szerintem, hanem a Ros-t. Úgy mint valami külön valami. Irányításra rá kell sajnos állni. Ha kontrollerrel toljuk ezeket, akkor nehéz túl húzod a célponton stb, ha egér/billel, akkor meg, inkább lehet hogy bekapcsolom a gépet otthon.
    Témához, nekem pl kevés az amit egy game mobil ad ennyiért, ennyi pénzből komoly mobilt vesz az ember szerintem és biztos vagyok hogy akkor a telefon funkciók is a helyükön lesznek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák