Hi​rd​etés​

2018. április 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) hajbel

hajbel
(őstag)

Ennek is annyi értelme lesz, mint az előző kettőnek :U

Against mod€rn football

(#2) monti0222w válasza hajbel (#1) üzenetére

monti0222w
(PH! addikt)

Nem éppen, ha meg lesz csak az a sztereó hangszóró és belül a két AK hangchip mint az Axon 7-ben, már zene mobilként is funkciónál! :K

Axon 7

(#3) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

A Black shark zöldes mit várjunk a red magic-től... :U

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#4) moleculez válasza pusszycat (#3) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Aktív hűtésig meg se álljanak!

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...a BUGOK átmenetiek de a FÍCS örök!!!" @abusalempictures

(#5) atike

atike
(PH! nagyúr)

Édes istenem csak nehogy a gamer legyen az új notch... :( Mondjuk az alma még nem gémerkedik szerencsére.... :DDD Így hátha nem akar majd mindenki ilyen csodákat...

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#6) jacis válasza moleculez (#4) üzenetére

jacis
(PH! nagyúr)

Durva hogy már egy telóban is a hűtésen kell agyalni.. iszonyat teljesítmény van beléjük szorítva. :Y

LG V30

(#7) haxiboy

haxiboy
(PH! addikt)

Lassan feltalálják a telefonnak is használható kézi konzolokat :C :C

BTC : 1HaxiBoy43dEBpk9amznGuFs8h2YjYH4F7

(#8) fornettisuti válasza haxiboy (#7) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

Azon már túl vagyunk, Nokia N-Gage 2003-ból.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Xiaomi MiBand2

(#9) YASKATIR

YASKATIR
(senior tag)
LOGOUT blog

Jo, jo de pulzalo ledsor lesz-e rajta? Anelkul semmi sem gamer

(#10) ungawa

ungawa
(PH! addikt)

Végre ismét egy gamer telefon ;]
Tuti már számszung is dolgozik rajta. Az alma is bejelenti (és nem be jelenti) hamarosan az új gamer cumót.
Jött a második kijelző (sokak szerint király) aztán loccs. Kell az innováció! Milyen felháborító volt amikor szét lehetett csúsztatni egy mobilt. Milyen sikeres lett. Aztán eltűnt. Jött más.

(#11) Mr Keszi

Mr Keszi
(fanatikus tag)

Na,még egy... jobbat nem tudtak kitalálni? :U

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ Ace→BlackBerry Curve 8520→HTC Desire 200→Huawei Ascend Y330→Apple iPhone 4S→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S5→Apple iPhone 6s→Microsoft Lumia 640 XL→sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ S7 edge→LG G6

(#12) ungawa válasza Mr Keszi (#11) üzenetére

ungawa
(PH! addikt)

Nem, ezt is másolták.
A "jobbat" pontosan mit jelentene 1ébként neked? Komolyan érdekel.

(#13) SunMount3r

SunMount3r
(PH! kedvence)

Gondolom ebben is lesz Dolby Atmos "hangzást" biztosító "hangrendszer" THX minősítéssel... :D

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#14) borand válasza ungawa (#10) üzenetére

borand
(tag)

Samunak annyit kéne csinálni, hogy "dexszerűn" usb csatlakoztatna egy kontrollerszerű dolgot, amiben lenne plusz akksi, aztán jónapot királyság.

Mondjuk nem tudom, hogy ez a nagy gamer téma telefonoknál, hogy lesz népszerű. Valakit biztos leköt.

(#15) ungawa válasza borand (#14) üzenetére

ungawa
(PH! addikt)

Ja
Meg gy usb hangfalat, egy usb hűtőpadot alá és már szinte kész is egy PC ;]

(#16) Navaze 2 válasza borand (#14) üzenetére

Navaze 2
(kvázi-tag)

Nem látom értelmetlenebb dolognak egy ilyen telefont venni mint egy NSwitch-et. Sőt. Ha gémer mini kütyüt akarnék venni inkább az androidos lehetőségeket választanám vagy egy iphont. Én csak telóval játszom már és volt olyan hogy Sd810-et felraktam a szoba ventillátor tetejére bekapcsoltan és úgy toltam a Wot-t, Miracastal, controllerrel. 😁 Komoly gond a hűtés, ma is, és semmi nem történt a 810-óta csak annyi, hogy annyival erősebbek a Soc-ok amennyivel, visszább kapcsolt sebességük jobban elég a játékoknak. De ez hamar elkopik és a legidegesítőbb hogy tulajdonképpen nem is tudjuk ki használni azt a sebességet amit a telefonunk tud. Azt gondolom a logika alapján hogy egy jó hűtéssel rendelkező telefon nagyon nem lesz pl. víz álló. Azzal hogy az ember egy 20 30 percet run-ozgat nem tapasztalja meg a gondokat. Akkor tudjuk szerintem meg nézni mit jelent a hütés ha kezünkbe lesz és egy ugyan azon hw-el szerelt telefonnal össze hasonlítjuk. Bár szerintem anyag, anyag, felmelegszik. Ha nem történik környezeti változás nem fog le hülni, szerintem az aktív űtés fele kéne menni, előbb vagy utóbb úgy is az lesz.

Úgyhogy itt én látok némi út elágazást 😊

[ Szerkesztve ]

(#17) borand válasza ungawa (#15) üzenetére

borand
(tag)

ezt már a DEX-szel megcsinálták... de most gondolj bele, hogy mekkora királyság lehetne, ha egy PS kontrollerszerű közepébe tudnád integrálni a telódat, belepattintani, mint a VR szemüvegbe és nyomathatnád...

(#18) ungawa válasza borand (#17) üzenetére

ungawa
(PH! addikt)

Tök király lenne :)

Bár gyanítom, ugyanúgy járnék, mint a 3D-s ficsőrrel. Egyszemes látóként pont az ilyen dolgok nem izgatnak :)

(#19) SunMount3r válasza borand (#17) üzenetére

SunMount3r
(PH! kedvence)

Kismillió ilyen Gamepad-et lehet kapni a kínai wenshop-okban, e-bay-en stb, direkt Telókhoz tervezve...

Én inkább azt nem értem, hogy mit játszana rajta az ember? Mármint Android-on, vagy ájfónon úgy általában... Ami jó játék van rájuk, ahhoz meg sose kellet ilyen erőmű teló... Lehet félre értek valamit, de én ezt most nem értem...

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#20) icemad válasza borand (#17) üzenetére

icemad
(PH! addikt)

Pár éve már van ilyen... Keress rá Google-ban a moga vagy ipega szóra...

Azért jó a Playboy magazin,mert megmutatja mire képes a Photoshop.

(#21) Navaze 2 válasza SunMount3r (#19) üzenetére

Navaze 2
(kvázi-tag)

Rules of Survivor, Pubg, utóbbi béta ugyan,olyan is. Van komoly Fifa, és hasonszőrü E.a játék, Minecraft Pocket is most már komoly rajongó tábort szedett magának. Én mondjuk rosszul vagyok tőle. Lett egész jó F1 2016, ugyan amit hardware miatt nem tudok játszani lesz Grid amivel szerintem szintén nem, vulkan ide vagy oda. A Codemasters-t annyira nem érdekli hogy nem tudsz játszani a játékaikkal. :D Farming hegyek, birka farm, traktor farm, csirke farm, truck simulátorok. Fps-ek. Ééés mázsa szám Kínai rpg. Szerintem ebbe fogunk bele fulladni. :D Radiation Izland, lesz Europa, ami ugy nézki fizikába jeleskedik majd kivámcsi leszek telefonon. Lényegébe rengetek pc irány vonalu játék van csak nehéz kihámozni a sok ssszzzz..... közül.

(#22) sheratan válasza ungawa (#15) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Ne legyél már ilyen maradi, Bluetooth hűtőpad és hűtőbordák kellenek, most minden a vezeték nélküliségről szól :K

Eladó Voigtlander 15mm f4.5 (L39): https://hardverapro.hu/tag/sheratan

(#23) Sinesol válasza Navaze 2 (#21) üzenetére

Sinesol
(őstag)

Bár bizonyos típusú játékoknak megfelelhet a mobilos kijelző, nekem azért eléggé egérmozi a mobilgaming, szóval felejtős. :N
Na meg amugyis, PUBG mobilon? Ugyan már..

[ Szerkesztve ]

(#24) Navaze 2 válasza Sinesol (#23) üzenetére

Navaze 2
(kvázi-tag)

Hát nem Pc😁 Miért ne ? 😊 Egy próbát meg ér, de ne azt szerintem, hanem a Ros-t. Úgy mint valami külön valami. Irányításra rá kell sajnos állni. Ha kontrollerrel toljuk ezeket, akkor nehéz túl húzod a célponton stb, ha egér/billel, akkor meg, inkább lehet hogy bekapcsolom a gépet otthon.
Témához, nekem pl kevés az amit egy game mobil ad ennyiért, ennyi pénzből komoly mobilt vesz az ember szerintem és biztos vagyok hogy akkor a telefon funkciók is a helyükön lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#25) ungawa válasza sheratan (#22) üzenetére

ungawa
(PH! addikt)

:R

Igaz noo. Csak próbáltam beállni a sorba. Egy alap 5"-os snapi 420-as procis telefon, kiegészítve egy konzollal, egy monitorral vagy inkább egy TV-el és már lehet is játszani a telefonnal :) Ebbe meg nem fér bele olyan lukszusz mint a blutusz hűtőmágnes

(#26) Somatom válasza borand (#17) üzenetére

Somatom
(őstag)

Moto Gamepad Mod. Z sorozatú Motokkal kompatibilis.

"A mamádtól még azt hallottad: nincsenek már angyalok. Ördögökről nem mesélt. Nézz rám! Én az vagyok." (Dance)

(#27) aelod válasza Somatom (#26) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Hát én csak így tudnám elképzelni egy gamer phone irányítását játék közben, nem úgy, hogy a kijelzőt kaparászom :U

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#28) Somatom válasza aelod (#27) üzenetére

Somatom
(őstag)

HDMI -n kiadod a képet TV -re és csatlakozol egy kontrollerrel. :)

"A mamádtól még azt hallottad: nincsenek már angyalok. Ördögökről nem mesélt. Nézz rám! Én az vagyok." (Dance)

(#29) aelod válasza Somatom (#28) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Jó oké otthon igen de buszon, váróteremben azért na. :)

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.