Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GRILLEBAR

    csendes tag

    válasz ctvagyok #18 üzenetére

    ezek a tesztek akkora baromságok... ki csinál még csak hasonlókat is a telefonjával? meg sztem alap h ha valaki ennyi pémzért ilyen telefont vesz, akkor nem sajnál 3e ft ot 2 fóliára meg 2e ft ot 1 tokra.. ha leejted úgyis megütődik kicsit.. akkor már nem mind1 h 1 gombostűnyi van rajta vagy 1 nagyobb vmi? új már akkor se lesz, és engem a legkisebb vmi is zavarni szokott.. mellesleg, ha veszek 1 telefont, arra legalább a legolcsóbb foliát megveszem, és míg el nem adom (1-2 év) az szokott rajta lenni.. és alig karcos még a puha olcsó fólia is, mert alap h a telefon mellé nem fogok se kristályt rakni se pénzt se kulcsot.. egyszerűbb vigyázni rá aztán szia :P ezeken a teszteken kívül azt bírom még, mikor tesztelik a teljesítményt.. na az a vég.. mikor megnyitnak 50 alkalmazást! 50ET! és azt figyelik h hány tized másodpercel később nyílik meg az 51.... hátmezek szánalmas dolgok.. a való életben, tegyük a szívünkre a kezünket, ha 10et használunk egyszerre, akkor sztem rengeteget mondtam.. és valaki képes azért megvenni 1 telefont 20e ft al drágábban mert az 52. alkalmazás 0.03 másodperccel hamarabb megynílt.. siralmas.. és még büszkék is rá...

    [ Szerkesztve ]

  • GRILLEBAR

    csendes tag

    válasz NeRo28 #30 üzenetére

    lehet venni vékony nilkin tokot, ami a karctól véd, ütéstől annyira nem, de nagyjából megőrzi a telefon dizájnját, én is ilyet használok a note 5 re.. ennyit nekem megér, h el tudjam adni, és sokáig karcmentes telefont foghassak :P

Új hozzászólás Aktív témák